Evolucioni i qimeve😂🤣 - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Evolucioni i qimeve😂🤣

Evolucioni i qimeve😂🤣

· 6 · 921

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-03-2019, 16:17:30
 


LOL

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 29-03-2019, 17:12:17
Ahhahaha plac ne vend

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 29-03-2019, 17:15:40
 
Mjekra mund të dali dhe kështu.

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 29-03-2019, 17:26:19
Oiiii na u hap barku LOL

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 29-03-2019, 17:42:33
Mjekra mund të dali dhe kështu.

Kur ve Attachment ka nje opsion 'insert image' dhe vendoset ne postim foto.

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 29-03-2019, 21:53:27
Ueee cfare shasie LOL

Temat e fundit