Fakte per Halil Budakoven - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fakte per Halil Budakoven

Fakte per Halil Budakoven

· 8 · 2579

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 03-02-2011, 09:18:54
1. Veq halili pshton n'2012-ten.

2. Cka Hajn Per Mengjes Kojshit e Halilit ???
-Dajak

3. 1 njeri niher ka endrru qe u bo Halil..aj njeri tash njihet me emrin Chuck Norris.

4. Halil Budakova i pari ka mar infuzion me qaj rusi.

5. Halili ja ka shkurtu rrenes komt..

6. Halili ja ka ndalu Kaltrina Selimit me e knu kangen: Une gjithmone fitoj !

7. Kurr merr Halili kredi, bankat i pagujne interes Halilit.

8. Kur ka shkel per here te 1 Halili ne Shqiperi ka vdek Enver Hoxha .

9. Halil Budakova shkone ne Brezovice me ski-lift vetin.

10. Të gjithë për Halilin dhe Halili për të gjithë.

11. Halil Budakova e hjek mjekrren me pincet.

12. Halil Budakova kur te don e fut Kosoven ne OKB, pa e vet hiq Keshillin e Sigurimit.

13. "Punën e sodit mos e le per neser" A halili punën e sodit e len per dje.

14. Jeta i ka 5 elemente - Uji - Zjarri - Ajri - Toka edhe Halili

15. Halil Budakova i man sekrete kompjuterit.

16. Halilit me ja shti gishtin nVesh nuk xiglohet.

17. Halili e pin tekillen n'krigell.

18. Pse tash neper filma pe rrehin Bruce Leen!!!Se tash Halili o regjisor.

19. Kur ka pas Halili PC su kon i shpikun Kompjuteri.

20. Halili kur te priton me ja ba at punen grus te vete i thirr kojshit edhe ata skan qare pa ja ba.

Read more: http://www.halili.info/2011/02/halil-budakova-i.html#ixzz1Csk488VO

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 03-02-2011, 09:19:22
21. Krejt shkojn ne Deti ne vere Halili shkon në dimer.

22. Halili e ka fitu Big Brother Albania 4.

23. Kur ka pas Halili iPhone Chuck Norrisi ka lu polla cella.

24. Halili numrin e Vales e shtin ne rreth te IPKOS.

25. Kur ka lujt Halil Budakova filma ne Kalatë e Kosoves, aktoret e Hollivudit kane luajtur me Tenxhere.

26. Dashurija nuk njeh bukuri, kete e verteton pamja e halilit.

27. Me dasht Halili, diten ta bon natë edhe anasjelltas...

28. Halili se ka zemren e leprit, Lepri e ka zemren e Halilit...

29. Kur tjesh smut ski nevoj me shku te mjeku! Veq Permende Halilin si me dor ta hek!!

30. PRANVERA, VERA , VJESHTA , DIMRI dhe HALILI

31. Kolli se nguc Halilin, Halili e nguc kollin.

32. Halili ta ngreh zhag King Kong-in.

33. Në Hiroshimë edhe në Nagasaki nuk kanë gjuajtur bombë atomike po e kan gjujt Halilin nga airoplani.

34. Antimateria është vetë Halili.

35. Halili me bo mi fry deles ne beth, ja drejton leshin.

36. Halili ka kokdhimje barku.

37. Për Shën Valentin Halili ka dhuru gjak.

38. Halili është aq i shpejtë sa që pshtyn nga kati pestë dhe shkon e pret pshtymen në katin e parë.

39. Halili kur lahet, krejt Prishtina met pa uj.

40. Halili cdo ditë qohet në krahë të majtë.

Read more: http://www.halili.info/2011/02/halil-budakova-ii.html#ixzz1Csk9a1yQ

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2 ne: 03-02-2011, 18:05:15
Qka je tu thon ejjj ? ? :D :D :P

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 04-02-2011, 10:19:25
41. Jon kon dy shok , njoni e ka pas emrin Halil e njoni ka ra në grop.

42. Halili osht mangup ne horoskop.

43. Me bo me vesh Halili jakne të verdh , njerzt bërtasin : "Taxi !".

44. Halili e ka orën me adapter.

45. I vetmi Halili që mundet me ec me shpejtësi të dritës.

46. Halili ulet në TV edhe e kqyr kauqin.

47. Halili ju qon edhe tenka shokëve në FarmVille.

48. Ariu bohet keshum ka dek kur e sheh Halilin.

49. Halili i jep lajmet edhe shkon në shpi i kqyr Live.

50. Halili osht aq i shpejtë sa kur sillet rreth lisit, e kalon vetveten.

51. Krejt ne darsem vallzojn me mindila, Halili vallzon me qebe.

52. Halili kur ti fryn ne beth dashit, ja drejton brinat.

53. Halili në vend të telave të zërit ka armatura.

54. Halili osht i gjatë 1 metër e 1 zhilet.

55. Halilit i rriten mustaqet vet.

56. Halilit nuk guxon me i ra gaca e cigares deri sa ta shkund vet.

57. Halili e ka shti synin në gips.

58. Kur Halili hin në dhomë të rrumbullakët , ulet në qoshe.

59. Halili ka numru 2 her deri në pakufi.

60. Kur shkon Halili në Serbi , krejt folin shqip.

Read more: http://www.halili.info/2011/02/halil-budakova-3.html#ixzz1CypnlVdX

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 05-02-2011, 17:47:20
61. Dhompirat i tutin fmit e vet tu ju thon mos dilni jashtë se ju han Halili.

62. Nëse njeriu e ka prejardhjen prej majmunit, Halili është dëshmia.

63. Kur u kon halili nklas tpar jon shku shokt e vet me thirr edhe u dal nana e vet ja u ka bo pritni pak se po rruhet!

64. Halili nuk ka hy as ne Shpi te Kosoves e as ne Big Brother se skish guxu kush me votu per me eliminu.

65. Halilit si duhet bore per me skiju, mjafton per te zalle e gurë.

66. Halil Budakova deshët cullak edhe i shtin durt në xhepa.

67. Ne vend te tojave Halili i lidh patikat me armatur 16-che!!!

68. Halili i ka 2 ditlindje per 1 vjet.

69. Halili para ni jave i ka kry punt e sotit..

70. Halili munet me shumezu me zero.

71. Halili dhuron shume gjak per Kryqin e Kuq. Po jo gjakun e vet!

72. Halili e ka iPad-in e ri qe 6 muaj!!

73. Veq Halili munet me pa Casperin..

74. Haili tutet veq kur t`del para pasqyres.

75. Fluturon, fluturon.... Halili! (nese s'e keni qu gishtin e keni gabim)

76. Halili e ngulfat peshkun në ujë!

77. Kur gjuhet halili ndeti pashkaqenat marrin pushim.

78. Veq Halili nuk munet me kane peder , se nuk ja rras kerkujna...

79. Kur tbon foto halili "blici" e vet a mos pot pengoj..:>

80. Hallili qaq i fort qe o e han hekrin.

Read more: http://www.halili.info/2011/02/61.html#ixzz1D6V5Z617

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 08-02-2011, 11:03:26
81. Halili i grah kerrit veq en rrot mrama.

82. Kur t'hin Halili ndeti mu la krejt peshkaqenat hypin ndardh.

83. Kur hyp halili ne Kali e vet kali ku me t'qu.

84. Kur Halili u kan qoban jon Dridh lopt prej ti.

85. Halil budakva ka pi veq cigare HB (Inicialet e veta).

86. Halilit nuk Guxon mi ra gaca e cigares deri sa te shkun ky vet.

87. Sali Berisha ka bo kerkese Halilit mos mu pshur mo ne Shipni se heren e kalume kur o pshur e ka vershu Shkodren.

88. Sorrat nuk po guxojshin me glacu ne tok te Halilit.

89. Çiftelia e Halilit eshte me sajlla nven telave.

90. Hashimi ne deklaraten e pavaresis tha: pavaresin le qe nuk ua solla un,ate nuk e fituat as ju por e pruni halili.

91. Halilit i rriten musteqet vet.

92. z.Halili ne vend t'telave t'zerit ka armatura.

93. Halili Kur Ti Frye N'bith Dashit Ja Drejton Brinat..

94. Halil Budakova eshte ZIPCODE ne veti.

95. Halili ja ka ndal KEK-ut rrymen!.

96. Halil Budakova, flen nkom.

97. Kur hin Halili nrestorant kamarieri i len bashkish Halilit.

98. Aerokremi i Halilit është polikolor.

99. Halili i ka kallxu biondines cilin 1sh me qit perpara kur te shkrun nr.11

100. Kur hyp halili n'autobus kondukteri nxjerr bilet per veti.

Read more: http://www.halili.info/2011/02/halil-budakova-5.html#ixzz1DMP7Euqk

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 09-02-2011, 09:08:45
101. Halili osht i shpejt si raket edhe masanej hyp ne biciklet e sheh veten posht e perpjet.

102. Halili mjell lug t'makijatos e korr kacia.

103. Halili ja fut kot dhe gjithmone e ka mire.

104. Halili pshurr acid sulfurik, edhe dhin tutkall!

105. Halilin pranvera e qel me nje lule.

106. Halili i myt 2 gur me 1 zog.

107. Halili knows Jane's middle name

108. Halili ta bon hallall.

109. Halili e han nji tenxhere pershesh eks.

110. Halili hin n'facebook, prej dritares.

111. halili matë me top t bowlingut.

112. Ariu bohet kishe ka dek kur e sheh Halilin.

113. Hollywoodi ka marr vendim te prere qe ne fund te filmave nuk do te shkruja The End por The Halil.

114. Clint Eastwood e ka ftu Halil Budakoven me be regjin e nje filmi ku per rolin kryesor eshte zgjedh De Niro, por halili tha: Sa tjam une gjalle deniro eshte amator ngat meje.

115. Azem Galica ka vendos me u qu prej varri e me lujt personazhin e Halil Budakoves.

116. Qe po dridhet toka ne Kosove i ka fajet Halili, se ky po ece neper ate toke.

117. Aleanca e NATO-s ka vendos me u shpernda sepse bota ndihet me e sigurt qe kur doli ne pah Halil Budakova.

118. Karamurati ka marr infrakt prej frikes se po nise lufte Halili me Turqine.

119. Inicialet e Halil budakoves do te vendosen per simbolin e atomit.

120. Arushat e bardha e kane be idol Halil Budakoven.

Read more: http://www.halili.info/2011/02/halil-budakova-6.html#ixzz1DRmYa11a

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 14-02-2011, 11:23:42
121. Kur halili dathet, qerapat i marr er kamve tina.

122. Halili i ndan polet e magnetit.

123. Halilit i bejne masazh me valak.

124. Halili i lan dhembet me brusalice.

125. Halili i grryn dhembet me burmashin.

126. Msusja e Halilit nuk guxon me u la cullak.

127. Halili u shku me ni shok me pshtu 1 banes qe u kan tu u kall . ai shoki shkoj nalt me ja gju halilit njerzit e halili mi prit . kur ja ka gju 1 zezak halilit ai sohku halili nuk e ka prit . Ja boni ai shoku pse nuk e prite i tha halili : " More mos mi gjuj kta te shkrumitit se e ka pas puna e tyneve.

128. Kur permenet emri HALIL thojzat hapen vet.

129. Qeveria e re e Kosoves ka vendos me vnu edhe nje yll ne flamur qe e simbolizon halil budakoven.

130. Halili ka vdek moti po se din, se esht tut xhebraili mi tregu.

131. Halili bon grill edhe ner uj.

132. Halili nuk han mijaltin, aj e han bleten.

133. Zoti tha tash duhet drite . halili ja kthen thuj tlutem.

134. Kur bon halili sleka e ndrydh edhe boten te posht.

135. Halil Budakova mundet me mesazh met dergu bombe.

136. Halili nuk han, halili jeton.

137. Kur hyn Halili mu la nbazen aj nuk laget po uji bahet Halil.

138. Esht Halili , Stalloni dhe qaknorisi,
ZOTI e ka nje ven te lir ngat vetit. e vet Stallonin : pse ty me ta dhan kit ven te lir? stalloni thot: pse i kom ba filma mat mir" Rambo" " Roky" e tjer. vjen te qaknorisi: e njejta pytje. qaknorisi thot: une e kom rreh Bruslin. e tash vjen te halili . e njetja pytje: Halili ju pergjigjet ZOTIT. qka ma ke nzan venin?

139. Alkoholi smun e pijav Halilin , se halili e pijav alkoholin.

140. Halili nuk lexon kurr, se din gjithqka.

Temat e fundit