×
Hyrja
Profili

Foto Qesharake

Foto Qesharake

· 967 · 140179

 • Postime: 26688
 • Gjinia: Mashkull

ne: 27-04-2004, 12:02:48
« Editimi i fundit: 05-12-2004, 18:51:46 nga Berni »

#1 ne: 30-07-2004, 12:47:24
O Zhade shum te bukura po mua me pelqevi ai cuni me ate ushtarin hahahah ishte shum e bukur ishalla vendos te tjera me te bukura.  :pafshim :pafshim

 • Postime: 782

#2 ne: 30-07-2004, 16:07:39
hahahahahahahahaha

 • Postime: 782

#3 ne: 30-07-2004, 18:12:52
uh sai shpifem....... kush asht ky moj.......

 • Postime: 5949

#4 ne: 30-07-2004, 19:17:22
Hahaaaaaaa, ai eshte nje kopje e te gjithe meshkujve qe katandisen pasi plaken :D :D ;)

#5 ne: 30-07-2004, 19:24:26
PO femrat si behen ku plaken me keq si ne meshkujt  :) :)

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 14-08-2004, 03:23:38
O Zot,me mbajt barkun me dore,u shkriva une ketu......
po me e bukura qenka kjo me Sadamin,ku  e ke gjet mer dreqqqqqqq :-* :-* :-*

#7 ne: 15-08-2004, 03:05:29#8 ne: 29-08-2004, 12:18:54
Un as nuk i ngjaj fare ati e ke pare foton time ti??
Do ti them Milanistes qe me bere si ky :occ :occ
ai aty te ajo foto duket se ka dalur ne vitin 1800 qe un nuk kam pas lindur :lalala :lalala :lalala
« Editimi i fundit: 29-08-2004, 12:20:23 nga Berni »

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 29-08-2004, 12:50:14
po kujt it bahet vone kuj i thu ti :lalala pse kam pa foton thashe qe je ti pse kot flas une eeeee <)> <)>

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 29-08-2004, 13:00:37
po kujt it bahet vone kuj i thu ti :lalala pse kam pa foton thashe qe je ti pse kot flas une eeeee <)> <)>

hahahahaa te keqen Gjyshi ty se me bere me qeshur me kete foton e Bernit i ngjaka pak si Mister Bini ky.

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 29-08-2004, 13:25:44
o gjyshi ti shif ate 100 kilshen me siper dhe thuj nuses tate a e do se ta bije une ne shpi ty :lalala :lalala :lalala

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 30-08-2004, 05:10:14
Un as nuk i ngjaj fare ati e ke pare foton time ti??
Do ti them Milanistes qe me bere si ky :occ :occ
ai aty te ajo foto duket se ka dalur ne vitin 1800 qe un nuk kam pas lindur :lalala :lalala :lalala

Qyqa,Berni o si shpilt :love: mi naqe shkodrone ca thu tiiiiiiiiii

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 30-08-2004, 10:36:11
me qa te ka korruptu ty Berni moj :o,,,,,,,,, si shpirt thot  :P hhahahahahhahahahah ha :lalala :lalala une per kte njoh :??? :??? :D

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 30-08-2004, 15:48:18
Nuk me korrupton dot mu ai naqe joooooooo,po eshte i embel dreqi,edhe mos na i krahaso me ate lloj ftyre ke ajo foto-ja,se e kemi si shpilt :occ

#15 ne: 30-08-2004, 15:52:20
Nuk me korrupton dot mu ai naqe joooooooo,po eshte i embel dreqi,edhe mos na i krahaso me ate lloj ftyre ke ajo foto-ja,se e kemi si shpilt :occ

Epo cfare ti thuash naqes tashi yvo line mos e luaj se do lefi sa do lefi prap vet do pushoj.

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 30-08-2004, 16:27:51
Hehehehe,okkkkkkkkkkk :pafshim

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 30-08-2004, 20:06:55
Nuk me korrupton dot mu ai naqe joooooooo,po eshte i embel dreqi,edhe mos na i krahaso me ate lloj ftyre ke ajo foto-ja,se e kemi si shpilt :occ

Epo cfare ti thuash naqes tashi yvo line mos e luaj se do lefi sa do lefi prap vet do pushoj.
uuuuuuuuuuu uuuuhhhhhhhh uh uh uh ku i thu do lefi ti mor :zjarr ti a te vjen marre tan kja vajz ktu  :lalala
poti qa kam me ba une se je i keq ti :??? :D

#18 ne: 31-08-2004, 12:58:50
Ju lutem mos mi merrni per keq keto qe kam vene se foto humoristike jane.
Qeshni tashi  :hahaha :hahaha :lalala :D

Bernie njeren e hoqa!Nuk lejohet ajo!
« Editimi i fundit: 11-09-2004, 02:46:07 nga angeldeviled »

#19 ne: 03-09-2004, 07:04:21
Sa kam qeshur me keto fotot e Gjumashit  :hahaha :hahaha :hahaha :hahaha

 • Postime: 214
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 06-09-2004, 20:10:25
 :hahaha :hahaha :hahaha
Shume per te qeshur!!!!!!!!!!!!!! >:(
« Editimi i fundit: 11-09-2004, 02:55:43 nga angeldeviled »

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 11-09-2004, 02:58:11
Kini kujdes ne ato qe postoni!Mos degjeneroni temen!!!!!!!!!!!!

#22 ne: 11-09-2004, 03:08:39
Kini kujdes ne ato qe postoni!Mos degjeneroni temen!!!!!!!!!!!!

Ej angeldeviled mos beje ndryshime te kota.Se fotot jan normale per te qesh.Publikohen ne gjithe boten e jo me ketu.E di se jam i vemendshem per fotot qe ve, por dhe nje her mos beje ndryshime pa pyetur.ok

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 11-09-2004, 16:43:41
Kini kujdes ne ato qe postoni!Mos degjeneroni temen!!!!!!!!!!!!

Ej angeldeviled mos beje ndryshime te kota.Se fotot jan normale per te qesh.Publikohen ne gjithe boten e jo me ketu.E di se jam i vemendshem per fotot qe ve, por dhe nje her mos beje ndryshime pa pyetur.ok

me fal e!!!!!!Mua nuk mu duken normale!Nuk i kam hequr te tera!Ato qe nuk mu duken normale!

#24 ne: 11-09-2004, 19:09:39
Kini kujdes ne ato qe postoni!Mos degjeneroni temen!!!!!!!!!!!!

Ej angeldeviled mos beje ndryshime te kota.Se fotot jan normale per te qesh.Publikohen ne gjithe boten e jo me ketu.E di se jam i vemendshem per fotot qe ve, por dhe nje her mos beje ndryshime pa pyetur.ok

me fal e!!!!!!Mua nuk mu duken normale!Nuk i kam hequr te tera!Ato qe nuk mu duken normale!


Nese mendon ashtu ateher me jep definiconin e fjales normal.
Se jan foto per te qesh, dhe normalishte duhet tepruar dicka qe te qeshim, se po te ishin foto normale ateher do ishte ndryshe.
Do e le me kaq.Se nuk do postoje me.


 :pafshim

Temat e fundit