×

Foto Qesharake

Foto Qesharake

· 962 · 137524

 • Postime: 12746
Mishel...............
#950 ne: 01-08-2012, 14:25:15
pse ca ka me punu te albsigu nese do ishte ala gjalle

te atlantik e mys fare

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#951 ne: 01-08-2012, 14:26:30
pse kush tha qe ka vdek albsigu? apo se hoqen dr?

tek atlantik me mire them une

 • Postime: 12746
Mishel...............
#952 ne: 01-08-2012, 14:32:14
aty boje sigurimin e makines dhe kur te vij me tank ti me trego gishtin e mesit dhe une ngelem si e dhime....te pelqen ideja LOL

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#953 ne: 01-08-2012, 14:33:11
I QR na cove nga ushtria me ato tankse ate te mesit mbase ta jap

 • Postime: 12746
Mishel...............
#954 ne: 01-08-2012, 14:34:11
thashe te ma tregosh jo te ma japesh.....

sa per tanksa desha me te cu sinjale me Wireless po ti qeke gdhe ...VT  :P

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#955 ne: 01-08-2012, 14:36:11
shi shi shi si bo si interesante me WIFI papapapapapapapapa

nese ndonjeher do jesh me mua do te mbyt fare do ta bej aq fort sa te dhemb sumatricja gjithe muajin :D :D

 • Postime: 12746
Mishel...............
#956 ne: 01-08-2012, 14:38:22
shi shi shi si bo si interesante me WIFI papapapapapapapapa

nese ndonjeher do jesh me mua do te mbyt fare do ta bej aq fort sa te dhemb sumatricja gjithe muajin :D :D

e sigurt fare kjo...tipike e atyre qe flasin pas nje ekrani .....vlen ajo shprehja

une i foli ai s'me foli
me plasi bytha per ai
sa kam pa une si atyre

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#957 ne: 21-12-2012, 13:36:48

 • Postime: 303
Alban
#958 ne: 06-01-2020, 01:39:00
 

 • Postime: 23965
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#959 ne: 10-01-2020, 10:35:56
LOL
 

 • Postime: 4238
Charlie
#960 ne: 21-03-2020, 17:53:49
Sa mund te jete qesharake eshte edhe serioze :D Cka i ka bere miletit izolimi :D :D 


 • Postime: 6986
 • Gjinia: Femer
erlehta
#961 ne: 07-04-2020, 10:51:05
Sa mund te jete qesharake eshte edhe serioze :D Cka i ka bere miletit izolimi :D :D 😂😂😂

 

Ja pse dukeni më të bukura para pasqyrës sesa në foto

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 21-01-2020, 22:12:24
nga M A X
Foto nga vipat shqiptare

Nisur nga M A XRubrika VIP

Postimi i fundit 09-01-2020, 15:44:50
nga M A X
Topmodelet me te bukura (foto)

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 06-01-2020, 01:47:51
nga M A X
"The Moment" - Foto e vitit

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 19-10-2019, 18:50:37
nga Gjumashi
5 këshilla të shpejta se si mund të bëni foto më të bukura me kamerën e smartfonit

Nisur nga InfoZRubrika Revista Informatike

Postimi i fundit 31-10-2013, 12:50:02
nga InfoZ