×

Foto Qesharake

Foto Qesharake

· 965 · 139017

 • Postime: 12743
Mishel...............
#950 ne: 01-08-2012, 14:25:15
pse ca ka me punu te albsigu nese do ishte ala gjalle

te atlantik e mys fare

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#951 ne: 01-08-2012, 14:26:30
pse kush tha qe ka vdek albsigu? apo se hoqen dr?

tek atlantik me mire them une

 • Postime: 12743
Mishel...............
#952 ne: 01-08-2012, 14:32:14
aty boje sigurimin e makines dhe kur te vij me tank ti me trego gishtin e mesit dhe une ngelem si e dhime....te pelqen ideja LOL

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#953 ne: 01-08-2012, 14:33:11
I QR na cove nga ushtria me ato tankse ate te mesit mbase ta jap

 • Postime: 12743
Mishel...............
#954 ne: 01-08-2012, 14:34:11
thashe te ma tregosh jo te ma japesh.....

sa per tanksa desha me te cu sinjale me Wireless po ti qeke gdhe ...VT  :P

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#955 ne: 01-08-2012, 14:36:11
shi shi shi si bo si interesante me WIFI papapapapapapapapa

nese ndonjeher do jesh me mua do te mbyt fare do ta bej aq fort sa te dhemb sumatricja gjithe muajin :D :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#956 ne: 01-08-2012, 14:38:22
shi shi shi si bo si interesante me WIFI papapapapapapapapa

nese ndonjeher do jesh me mua do te mbyt fare do ta bej aq fort sa te dhemb sumatricja gjithe muajin :D :D

e sigurt fare kjo...tipike e atyre qe flasin pas nje ekrani .....vlen ajo shprehja

une i foli ai s'me foli
me plasi bytha per ai
sa kam pa une si atyre

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#957 ne: 21-12-2012, 13:36:48

 • Postime: 304
Alban
#958 ne: 06-01-2020, 01:39:00
 

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#959 ne: 10-01-2020, 10:35:56
LOL
 

 • Postime: 4261
Charlie
#960 ne: 21-03-2020, 17:53:49
Sa mund te jete qesharake eshte edhe serioze :D Cka i ka bere miletit izolimi :D :D 


 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#961 ne: 07-04-2020, 10:51:05
Sa mund te jete qesharake eshte edhe serioze :D Cka i ka bere miletit izolimi :D :D 😂😂😂

 • Postime: 26499
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#962 ne: 07-05-2020, 15:42:19
Sa mund te jete qesharake eshte edhe serioze :D Cka i ka bere miletit izolimi :D :D 


A e gjete? Se paska shume dhe ne IG :D
Por ide e mire per marketing!  hmmmmm:

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#963 ne: 13-05-2020, 23:59:11
Kim Jong Rama :D
 

 • Postime: 4261
Charlie
#964 ne: 15-05-2020, 19:23:56
A e gjete? Se paska shume dhe ne IG :D
Por ide e mire per marketing!  hmmmmm:

Deri sa me ka rene ne dore mua, duhet te jete martuar ajo goca :D :D
 

Fjorela Lezo (info, foto, video)

Nisur nga Alti4Rubrika Influencer

Postimi i fundit 01-08-2020, 16:16:35
nga InfoZ
Vera ne Foto

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 29-05-2020, 15:02:12
nga M A X
Foto fenomenale te bera me dron

Nisur nga InfoZRubrika Imazhe

Postimi i fundit 25-05-2020, 13:57:56
nga InfoZ
foto historike shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:55:23
nga InfoZ
foto nga librazhdi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:33:52
nga InfoZ