×
Hyrja
Profili

Foto Qesharake

Foto Qesharake

· 967 · 140235

 • Postime: 12743

#950 ne: 01-08-2012, 14:25:15
pse ca ka me punu te albsigu nese do ishte ala gjalle

te atlantik e mys fare

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#951 ne: 01-08-2012, 14:26:30
pse kush tha qe ka vdek albsigu? apo se hoqen dr?

tek atlantik me mire them une

 • Postime: 12743

#952 ne: 01-08-2012, 14:32:14
aty boje sigurimin e makines dhe kur te vij me tank ti me trego gishtin e mesit dhe une ngelem si e dhime....te pelqen ideja LOL

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#953 ne: 01-08-2012, 14:33:11
I QR na cove nga ushtria me ato tankse ate te mesit mbase ta jap

 • Postime: 12743

#954 ne: 01-08-2012, 14:34:11
thashe te ma tregosh jo te ma japesh.....

sa per tanksa desha me te cu sinjale me Wireless po ti qeke gdhe ...VT  :P

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#955 ne: 01-08-2012, 14:36:11
shi shi shi si bo si interesante me WIFI papapapapapapapapa

nese ndonjeher do jesh me mua do te mbyt fare do ta bej aq fort sa te dhemb sumatricja gjithe muajin :D :D

 • Postime: 12743

#956 ne: 01-08-2012, 14:38:22
shi shi shi si bo si interesante me WIFI papapapapapapapapa

nese ndonjeher do jesh me mua do te mbyt fare do ta bej aq fort sa te dhemb sumatricja gjithe muajin :D :D

e sigurt fare kjo...tipike e atyre qe flasin pas nje ekrani .....vlen ajo shprehja

une i foli ai s'me foli
me plasi bytha per ai
sa kam pa une si atyre

 • Postime: 304

#957 ne: 06-01-2020, 01:39:00
 

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#958 ne: 10-01-2020, 10:35:56
LOL
 

 • Postime: 4261

#959 ne: 21-03-2020, 17:53:49
Sa mund te jete qesharake eshte edhe serioze :D Cka i ka bere miletit izolimi :D :D 


 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#960 ne: 07-04-2020, 10:51:05
Sa mund te jete qesharake eshte edhe serioze :D Cka i ka bere miletit izolimi :D :D 😂😂😂

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#961 ne: 07-05-2020, 15:42:19
Sa mund te jete qesharake eshte edhe serioze :D Cka i ka bere miletit izolimi :D :D 


A e gjete? Se paska shume dhe ne IG :D
Por ide e mire per marketing!  hmmmmm:

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#962 ne: 13-05-2020, 23:59:11
Kim Jong Rama :D
 

 • Postime: 4261

#963 ne: 15-05-2020, 19:23:56
A e gjete? Se paska shume dhe ne IG :D
Por ide e mire per marketing!  hmmmmm:

Deri sa me ka rene ne dore mua, duhet te jete martuar ajo goca :D :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#964 ne: 19-08-2020, 08:06:17
Prisni rezultatet ju? :P

 

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#965 ne: 20-08-2020, 08:51:32
🤣😋

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#966 ne: 18-10-2020, 00:31:25
 

Temat e fundit