Gay Test - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gay Test

Gay Test

· 10 · 2198

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-07-2011, 16:48:29

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1 ne: 29-07-2011, 16:50:11
LOL LOL LOL une i lexova te tera...por siguroj qe nuk kam as prirjen me te vogel LOL

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 29-07-2011, 17:02:13
Ku te shkuan syckat perpara, te cicat apo te shkrimi? :d
« Editimi i fundit: 02-08-2011, 04:48:55 nga M A X »

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 29-07-2011, 17:23:48
M A X..Cicat e...:d ........:LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 29-07-2011, 21:44:11
te shkrimi pra lol

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 30-07-2011, 00:28:44
te shkrimi pra lol

Ashtu e? Shiko kte tjetren pra :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 30-07-2011, 00:33:49
M A X..Cicat e...:d ........:LOL

Pse quhen ndryshe? :d

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7 ne: 30-07-2011, 10:19:05
edhe ke
Ashtu e? Shiko kte tjetren pra :Dedhe ketu te shkrmi.....kuriozit eti cfare thagme ishte shkruar dhe eshte shume e vertet......
Ti do thuash se kam prirje te ndryshme.....se besoj
lol

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 30-07-2011, 15:24:03
Jo s'them gje une, fare. Ti thua vete cdo gje :d

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9 ne: 30-07-2011, 15:57:32
hahhahhahha te parapriva ne mendime deshe te theshe lol

Temat e fundit