×
Hyrja
Profili

Gay Test

Gay Test

· 10 · 1747

 • Postime: 26686
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-07-2011, 16:48:29

 • Postime: 12743

#1 ne: 29-07-2011, 16:50:11
LOL LOL LOL une i lexova te tera...por siguroj qe nuk kam as prirjen me te vogel LOL

 • Postime: 26686
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 29-07-2011, 17:02:13
Ku te shkuan syckat perpara, te cicat apo te shkrimi? :d
« Editimi i fundit: 02-08-2011, 04:48:55 nga M A X »

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 29-07-2011, 17:23:48
M A X..Cicat e...:d ........:LOL

 • Postime: 12743

#4 ne: 29-07-2011, 21:44:11
te shkrimi pra lol

 • Postime: 26686
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 30-07-2011, 00:28:44
te shkrimi pra lol

Ashtu e? Shiko kte tjetren pra :D

 • Postime: 26686
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 30-07-2011, 00:33:49
M A X..Cicat e...:d ........:LOL

Pse quhen ndryshe? :d

 • Postime: 12743

#7 ne: 30-07-2011, 10:19:05
edhe ke
Ashtu e? Shiko kte tjetren pra :Dedhe ketu te shkrmi.....kuriozit eti cfare thagme ishte shkruar dhe eshte shume e vertet......
Ti do thuash se kam prirje te ndryshme.....se besoj
lol

 • Postime: 26686
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 30-07-2011, 15:24:03
Jo s'them gje une, fare. Ti thua vete cdo gje :d

 • Postime: 12743

#9 ne: 30-07-2011, 15:57:32
hahhahhahha te parapriva ne mendime deshe te theshe lol

Temat e fundit