×
Hyrja
Profili

Horoskopi nga Ujku pik kom

Horoskopi nga Ujku pik kom

· 3 · 4302

  • Postime: 26688
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-08-2005, 11:41:53
Ka ekzistuar para ca kohesh nje faqe me adrese ujku.com por per arsye qe nuk e di nuk ekziston me. Sidoqofte rastesisht gjeta disa emaile te marra atehere nga kjo faqe dhe po i ndaj me ju ketu.


**************

**************

***************


Dashi
 Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 21 mars deri 20 prill
 
I dashur Dash, ti nuk ke shumë nevojë për horoskop se fatin tat e di çdo polic trafiku në zonën "Ura e pallave (në dalje të Laprakës) – Kamzë". Megjithatë, duke qenë se ti je tip që nuk sqarohesh dot kollaj as me një polic trafiku, shkurtimisht po të themi që gjithë këtë javë do të të ngopin në gjoba po qe se ke makinë, do të të ngopin në dru po qe se je nën 18 vjeç, do të të ngopin nga paret po qe se je biliardist, dhe ruaj bythën po qe se je në burg.
Dashnia jo keq, andej nga 2 e natës të Martën në mjes. 2-3 herë bum-bum.
Paret çka, as nolt e as poshtë. Diku në mes.
Shneti ruju pusetave natën.  
 
Demi
Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 21 prill deri 21 maj
 
As ka me të qeshë buza po nejte në shpi ose në lagje këtë javë. Po je çun qarkullo më shumë andej nga konviktet e QS. Po je gocë kujdes nga një njeri me 3 këmbë. Bëj kujdes, se të tretën të mund tja shofish kur të jetë tepër vonë.
Dashnia Ke nam të keq. Njona që të njef të ka qit namin e zi, prandaj kalo ke sektori "Paret" që të përmirësosh imazhin.
Paret Jo fort keq. Ku me forcat e veta, e ku me i dor ke xhepi shoqnisë ky sektor funksionon pa të ngecme. Kujdes nga flokëkuqet, se harxhojn shumë për frizurë.
Shneti si Dash
 
Binjaket
Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 22 maj deri 21 qershor
 
Sa më shumë të bashkëveprosh me të tejrët, aq më shumë do mësosh. Me i fjalë, pa ta shti i her dikush, nuk mso dot si me ja shti të tjerëve. Ka vizita këtë javë, ndoshta prej jashtë shtetit, vetëm se nuk të bijnë gjo të hajrit. Kanë me të tregu ca muhabete interesante për pabet jashtë.  
Dashnia Ti që i përket kësaj shenje je tip që ta hyp. Ruaju nga marrëdhëniet treshe, se qëllon që ke vu ndonji poshtë por mund ta kesh edhe ndonji sipër.
Paret Biznesi lun mirë këtë javë. Mos investo në lule, kafshë shtëpiake dhe shkumë rroje.
Shneti Kujdes me kafshimin e thonjve se mos bo noj hata kur s'e ke menjen.  
 
Gaforrja
 Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 22 qershor deri 23 korrik
 
Këtë javë ke me ja varë punës dhe motoja jote do jetë: të bësh pallën e Ariut.
Dashnia Këtu ti merr vesh që e ke keqkuptu atë punën e pallës së ariut…
Paret Ti qit pare dhe nga guri, prandaj as kjo javë nuk të le keq. Ruaju nga shpenzimet e ekzagjeruara administrative, (të tipit, letër bythe.)
Shneti kujdes me atë muhabetin që ta kena fut në kllapa.
 
Luani
Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 24 korrik deri 23 gusht
 
Ti nxefesh fort mor mik. Biles ke zakon që edhe në celular flet kot më kot me zë të lartë. Kur krefesh e rruhesh tërheq vëmendjen e atyre që kanë në dorë të ardhmen tate. Mu aty e ha kot. Prandaj kët javë, urtë e butë e pa u ndjerë. Po e ke nda mendjen me i lëpi bythën kujt, bëje siç duhet e jo si me gjys menjeje. Se një bythë profesioninsti e ndjen mungesën e pasionit.  
Dashnia Dashnia këtë javë do jetë pak me dhimbje. Në mungesë të luaneshave luani mashkull do tundohet nga dhitë, luaneshat vetë janë në periudhë abstinence.
Paret Javë jo pozitive për luanin, kujde kumarin dhe dhitë (prostit, po qe se hala nuk e ke kuptu ku rref muhabeti)
Shneti Probleme me organet gjentiale. Probleme me gjinekologun (luaneshat femra)
 
Virgjeresha
Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 24 gusht deri 23 shtator
 
Luj sipas rregullave. Mos dil në fotografi këtë javë se nuk është java jote.  
Dashnia Dashnia në përgjithësi mirë, kryesisht dashnia jashta familjes.
Paret Do zhgrrapësh nga Binjakët Dhe Akrepi sa do i lush fenë.
Shneti Kujdes me tulet dhe mullën. Celuliti shënon ulje.  
 
Peshorja
 Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 24 shtator deri 23 tetor
 
Ti e ke zakon që ka'i'herë merr kot si pushka e jevgut. Po qe se je jevg dhe vetë e kupto që nuk ka gjuhë shqipe që të sqaron dot tekstin??
Dashnia Si lepujt.
Paret Si elefantët.
Shneti Si gorrillat.  
 
Akrepi
Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 24 tetor deri 23 nentor
 
Je tip pordhac por njekohesisht dhe interesant, prandaj dhe lypësat të gjujnë ku të jesh e të shkulin prej xhakete. Dikush në zyrë të do fort. Dikush i një gjinie me ty do me te *. Dikush të kërkon në stadium këtë javë. Ti vetë je dikush që hiqesh sikur nuk të ha palla hiç për dikushët e tjerë.  
Dashnia dashnia s'ec hiç po s'e lyve rrotën.
Paret nga paret mirë je ti, po ti ha virgjëresha.
Shneti ruju nga gropat që ke hapë për shokët.
 
Shigjetari
 Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 23 nentor deri 21 dhjetor
 
Shigjetar, ti ke qëlluar shenja më terse e të gjitha shenjave të horoskopit të Ujkut, sepse horoskopari që përgatit këtë rubrikën s'do me të pa me sy. Po je gocë a çun me mend nuk vje fare kah kjo faqe.
Dashnia vizë
Paret vizë
Shneti vizë
 
Bricjapi
Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 22 dhjetor deri 20 janar
 
Javë udhëtimesh kjo. Qejfe të mëdha të presin poqe se je femër, akoma më të mëdha po qe se je për rrugë Italie.
Dashnia Mos harro prezervativin. Mos harro: 2 të rrafme të bojn keq, 2 prezervativ njoni mbi tjetrin të bojn akoma më keq.
Paret Rrush e fiq.
Shneti Kujdes me thinjat. Mos i shkul pa marrë këshillë tek mjeku përkatës.  
 
Peshqit
Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 20 shkurt deri 20 mars
 
Ju jeni dhe në shumës, po horoskopin e keni shkurt fare këtë javë. Kismet javën tjetër do e tërheqim ca që të zgjatet.
Dashnia Qepju bricjapit.
Paret Qepju Ujorit.
Shneti Qepju shkallëve të katit të 9-të.  
 
Ujori
Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 21 janar deri 19 shkurt
 
Po vret menjen se pse ta kena qit në fund shenjën?? Ja mor mik, kjo është e keqja jote, fut hunët ke punet e të tjerëve.
Dashnia këtu ku duhet me e fut hundën, e me e fut fort biles, ti na bo si p.s. Po vazhdove kështu kalo ke sektori vijues, dmth paret.
Paret Ke ky sektor je tullë, parafabrikat fare. Vazhdo ngre katet plako se në biznes do bojsh namin kte javë.
Shneti sa të kesh në rregull sektorin "Paret" për shnetin as mos ta ndijn hiç.  
 
balkanweb horoskopi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Cfare shenje horoskopi eshte...?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Horoskopi Shqip

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Horoskopi erotik

Nisur nga elton.asllaniRubrika Ndjenja

HOROSKOPI 2013

Nisur nga BerniRubrika Mix

  • Postime: 26688
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-08-2005, 11:44:01
Dashi

 Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 21 mars deri 20 prill
 
Kete jave mos shko kurre ne tualet me gjera te shtrenjta me vete. I ke pare ato filmat ku nga vrima e nevojtores del ndonje monster (e paidentifikuar edhe nga biologet)?! E pra, ti je aq ters kete jave saqe sikur edhe 1 ne 100 miliard te jete mundesia qe ajo puna e filmave me monstra te jete e vertete, ajo rastesi do te ndodhi ty.

Mos mbaj argjendari e gjera me vlere ne tualet, sic te thame. Te pakten ato t'i ngelen familjes.
 
Dashnia Dashnia kete jave do te jete nje kopesht i vertete zoologjik. Do te kete edhe ujk, edhe xhirafe, edhe urith, edhe majmun, edhe mi, edhe lepur (nje here po njehere jo).  
Paret Qarkullim i madh monedhash. Transaksione te medha nga xhepi i babit tek xhepi i Dashit, kryesisht pa dijenine e te parit.  
Shneti Kujdes ne aplikimet stilistike. Aplikimi i stilit te miut pas atij te xhirafes, me se paku mund te rezultoje me ndonje qafe te thyer. Aplikimi shume shpesh i stilit rinoceront mund ta lere sakat perjete ate tjetrin. Aplikimi i urithit te behet me shume stil - tjetrin mund ta zere llaftaria e te vdese nga ndonje infarkt para-koital.

Aplikacionet e kategorise majmun/gorille/shimpanze/polic ne ambiente te mbyllura mund te cojne ne deformime te personalitetit. Per me shume detaje kontakto mjekun e ujku.com.
 
 
Demi

 Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 21 prill deri 21 maj
 
Jave me 4 ngjyra per Demin, kryesisht ngjyra te dala boje, po Demi nuk do me ja dite: ai shef vetem jeshil, sidomos ne semafor.
 
Dashnia  Ti si Dem nuk e ke pase kurre problem. E gjitha se ke nevoje eshte nje vend per te bere seks. Por se a ka njeri tjeter me ty, kurre nuk ka qene preokupimi jot.
 
Paret Duhet te mesohesh me idene se edhe pse kartmonedhat shkruajne poshte "i paguhen pruresit me te pare" kjo nuk do te thote qe ti duhet te zesh rradhen tek Banka e Shqiperise qe ne 3 te mengjesit.  
Shneti Nuk ta ka fajin shkuma e rrojes. Ka brisqe qe jane fabrikuar vetem per nje  perdorim.  
 
Binjaket

 Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 22 maj deri 21 qershor
 
Jete e zgjedhur kete jave per binjaket. Rroba te shtrenjta, birre e zeze, gjinekolog privat, restorant meksikan, balet me meshkuj shalejashte e bilemedhenj, prezervativ me arome, dhe nje tip qe paguan per te gjitha keto.
 
Dashnia Me siguri e keni degjuar shprehjen "trimi i mire me kurva shume". Jeni ne pritje te nje trimi te kalter.
 
Paret Do fshish bythen me pare kete jave.  
Shneti Parashikohen komplikacione te renda shendetesore per ata qe shprehjen "Do fshish bythen me pare" e aplikojne me monedha 20, dhe 50 lekeshe. Doktori vecanerisht do vuaje per te nxjerre ne drite me pincete monedhat 5 lekeshe te ngulura ne thellesi.

Po i ke borxh kujt, paguaje me ato para.
 
 
Gaforrja

 Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 22 qershor deri 23 korrik
 
Jave e ngjeshur me veprimtari humanitare e bamirese. Do angazhohesh ne veprimtari lagjeje per te vendosur drejtesine, kryesisht duke gjemuar bashke me gjithe lagjen: kapeni hajdutin!

Po sa here ta kemi thene qe nuk jane pune per ty keto? Si Gaforre e ngathet qe je, do ngelesh ne fund te turmes.

Dhe turma kete jave vrapon verdalle lagjes vetem ne vije rrethore.

Kur t'i shohesh qe kane bere nje rreth e po te arrijne nga mbrapa duke bertitur "kapeni hajdutin": futja vrapit plako! Ti, edhe mua qe nuk jam aty ne vendngjarje ma mbushe mendjen qe je hajduti...  
 
Dashnia Dikush ne ate turme te do fort. Por... nuk eshte gje me mend te rrish ta presesh.  
Paret Te pakten te kishe qene vertet hajduti...  
Shneti Do e marresh veten shpejt. E ca jane ca fraktura, nje krah jashte perdorimit, 3 sy te nxire, 2 brima me shume ne bythe? Me rini kalohen te gjitha.  
 
Luani

 Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 24 korrik deri 23 gusht
 
Java kur te gjithe do ta kapin me ty. Mos hyr ne shtepine e komshiut kur nuk eshte aty, mos fol per shefin ne grupe mbi dy vete, mos u fut ne hale tek per tek me nje te panjohur, mos lexo ke gazeta e atij ngjitur, mos pyet per oren tek femra qe pret dike vetem ne bar, ruaju nga pozicionet sanduic ne autobuz, mos fol per te varurin aty ku tundet litari. Dac dhe mos ua ver veshin keshillave qe te japim, sepse prape brenda e ke, me ty do ta kapin.
 
Dashnia 80% e luaneve do te mbarojne pune, paguajne dhe ikin. 19% kalojne ke Gaforrja. 1 perqind rri e lexo si palle keto qe shkruhen ketu. (Hahaha, bast qe po meno tashti qe ti nuk je ke ky 1 perqindshi i pallave!)  
Paret Jave e zeze per 19%-shin e Gaforres. Tek Gaforrja vertet nuk paguan, por te gjitha shkojne per vizita tek psikologu me mbrapa. Po do te besh vertet prokopi, paguaj direkt sic ben 80%-shi tjeter i shokeve dhe fleje mendjen.  
Shneti Ik o Luan rruaj kembet.  
 
Virgjeresha

Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 24 gusht deri 23 shtator
 
Ke te jave do te te preokupojne ceshtje te rendesishme ligjore qe te prekin direkt ose indirekt, nga para ose nga mbrapa, misionar ose bishtkali, duo ose trio, me dashje ose padashje, me prezervativ ose pa prezervativ. Ruaj qetesine. Ata qe jane siper mendojne per ty, edhe kur i ze gjumi siper teje...  
Dashnia Dashnia kete jave do te jete brenda kritereve te bashkimit europian: futja kujt te mundesh, por paguaj taksat.  
Paret Ruaju nga parja e piset me prejardhje nga Binjaket.  
Shneti Sheshoje thepin.  
 
Peshorja

Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 24 shtator deri 23 tetor
 
Ruaju se mos te kapin me me shume se 1 doze per perdorim vetjak farash luledielli... Ku i dihet se c'koncept mund te kete polici per drogen? Ai vetem ne TV e ka pare, dhe ai TV-ne e ka bardh e zi.
 
Dashnia Si perhere: 2 minuta e 30 sekonda pum-pum (se bum-bum nuk e meriton te quhet), kthe shpinen, e futja gjumit.  
Paret Pare e zeze per dite te zeze kete jave.  
Shneti Ajo mendon – a te hongert mortja mu ne gjume!

Ai mendon – jam dobesu duke e bo 1 here ne jave.. duhet me e rrallu ca ket mut seksi.
 
 
Akrepi

Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 24 tetor deri 23 nentor
 
Kete jave do te te ndodhin plot gjera te cuditeshme.

Do te te kerkoje para tipi qe rri ke ura, e qe here e ka kemben te prere mbi gju e here nen gju.

Nje tipe me syze te erreta do futet pas teje tek butiku, e njejta do mberrije po pas teje tek butiku tjeter. Vajza e dyqanit te akullores do te te shohi ngultas, dhe ka vene perparese, gje e pazakonte. Nje makine do te te hape rrugen kur te kapercesh matane, gje qe nuk i ben vaki kujt ne Tirane.

E cuditshme, he?

Sa * qe je!! Po ku ka burre nene te ta parashikoje fatin deri ne keto detaje kare mor Akrep miku? Car kujtove? Shif mre, se dikush te eshte qep nga mbrapa dhe di cdo gje qe ben e kudo qe shkon ti.
 
Dashnia Mos ju ndaj 69-shit lum miku, eshte e vetmja menyre per te mos e pare te verteten ne sy.
 
Paret Kujdes se mos Virgjeresha te kalon ndonje borxh nga parate qe ka marre nga Binjaket; ajo lloj pareje, e piste se e piste ngelet.  
Shneti Mos ju ndaj 69-shit lum miku, eshte e vetmja menyre per te praktikuar planifikim familjar.  
 
Shigjetari

Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 23 nentor deri 21 dhjetor
 
Hem... nje shigjetar durimmadh qe kerkon te drejta te barabarta, dmth qe kerkon horoskopin e vet... Dil nga java tjeter i her. Rruge te gjate kemi para.  
Dashnia Pika pika  
Paret Pika pika
Shneti Pika qe s'te bi mu'n kok.  
 
Bricjapi
 Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 22 dhjetor deri 20 janar
 
Kete jave do vesh si cjapi te kasapi. Nuk po te themi me shume, se kusuri jane thjesht detaje pa vlere, prape te kasapi do perfundosh.  
Dashnia "Q" si te "qeni".  
Paret "P" si tek "pordha".
 
Shneti "Lesh" po si tek "qeni".  
 
Ujori dhe Peshqit
Jane te gjithe kunjoret dhe vrimoret kane qene protagoniste kryesor nga pjelljen e tyre, kur ky proces ka ndodhur nga data 21 janar deri 19 shkurt dhe 20 shkurt deri 20 mars
 
Ja dhe shenja e Lengut, dmth Ujor plus Peshq. S'kam ca ju rrej me kete jave, po shif se mos e gjeni veten ke shenjat e tjera.  
Dashnia Ju te shenjes se lengut do ngeleni ca thate kete jave. Po ta ushtroni ca me shume gojen, nje mut eshte, po te pakten nuk do mendoni se e keni fajin ju.  
Paret Lume paresh e det shpenzimesh.  
Shneti Shneti mendor stabel gjate nates, me ulje-ngritje gjate dites; zemra rreh vetem kur sheh akullore e cokollata; stresi ka thyer cdo termometer keshtu qe tani qe nuk e mat dot je rehat; ntrashje te perkoheshme andej nga mesi i javes, por pa deme periferike.  
 

  • Postime: 26688
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 07-06-2011, 23:41:50
I vjeter ky horoskopi, por mbetet i madh :D

Temat e fundit