Inteligjenca e Njeriut - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Inteligjenca e Njeriut

Inteligjenca e Njeriut

· 5 · 4215

 • Postime: 114
 • Karma: +1/-0

ne: 06-05-2008, 17:12:15
I. Kur do filloje Uria Boterore?
R. Kur kinezet do fillojne te hane me lug.

I. Cfare eshte me i rendesishem se qumshti i nenes?
R. Amballazhi ...

I. Eshte e vertete qe Caikovski ishte homosexual?
R. Po, por neve na pelqen per motive te tjera...

I. Cila eshte diferenca midis kapitalismit dhe socialismit?
R. Kapitalismi eshte explorimi i njeriut nga njeriu. Ne socialisem eshte e kunderta.

I. Eshte e vertete qe impotenca trajtohet me qumesht ?
R. Po, n.q.s ne goten e qumeshit hidhen edhe 2 luge gips.

I. A mund te filloje oret e edukates seksuale me gocen time 12 vjecare?
R. PO, do mesosh gjera te reja dhe interesante!

I. Pse burrat i kane kembet e shtrembet ne forme harku ?
R. Gjerat e rendesishme futen ne kllapa.

I. Si quhet nje burre inteligjent, sensibil dhe i bukur ?
R. Nje thashethem

I. Si quhet Femra qe e di gjithmone ku ndodhet i shoqi ?
R. Vejushe

I. Pse jka pleshta me shume se njerze?
R. Sepse eshte e veshtire te fabrikosh prezervativa per pleshta.

I. Cfar eshte nje femije me kmplekse?
R. Nje femije me mama reale dhe baba imagjinar.

I. Cili eshte vendi me i rrezikshem ne bote?
R. Krevati.Aty vdesin 80% e njerzve.

I. Pse ka me teper njerez se majmune?
R. Sepse eshte shume veshtire ta besh ne peme.

I. Cili eshte avantazhi i nje lenteje zmadhuese?
R. Zmadhon, por nuk forcon.

I. Eshte e vertete qe burrat impotenta jetojne me shume ?
R. Po, por jetonjne kot.

I. Cila eshte melodia e preferuar e homosexualeve ?
R. Nje vajze edhe gjen, por nje shok, jo.

I. Cfare thote femra pasi martohet?
R. Per nje kremvice , duhet te marre gjithe derrin.

I. Si dallohet iriqi mashkul nga femra?
R. Mashkulli ka nje gjemb me shume.

I. Cfare eshte jeta?
R. Semundja me e trasmetueshme ne rruge seksuale.

I. Cfare zogu fluturon me lart?
R. Zogu i stewardeses ...

I. Cila eshte sot forma me e zakonshme e kerkeses per martese?
R. O Zot, mos me thuaj qe ke ngelur shtatzene ...

I. Cfare kane te perbashket nje tren elektrik lodre dhe cicat e nje femre?
R. Jane krijuar fillimisht per femijet por burrat luajne me teper me to.

I. Pse krijoji Zoti burrin?
R. Sepse vibratori nuk mund te sjelle leke ne shtepi.

I. Cili eshte perkufizimi i nje nate romantike per nje burre?
R. Sex.

I. Cila eshte dallimi midis nje makine te re dhe burrit?
R. Te dy punojne mire vetem ne viti e pare.

I. Cili eshte dallimi midis fermres dhe peshqirit?
R. Tek peshqiri kerkon pjeset e thata , te femra pjeset e njoma.

I. Pse uraganet kane emra femrash?
R. Sepse vijne te njoma dhe te egersuara dhe ikin bashke me shtepine dhe makinen.

I. Pse rrine pulat mbi gardh?
R. Qe t'i shohe gjeli kofshet.

I. Cfare thone barinjte kur heqin corapet ?
R. Kaloi edhe nje vit!

I. Cili eshte anticontracepcional i me i mire?
R. Nje 'JO!' me plote goje.

I. Kush eshte avantazhi i sexit ne grup?
R. N.q.s te del ndonje pune mund te ikesh

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 12-12-2011, 20:57:39
1 gje skuptova une clidhje ka titulli temes me postimin maah

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2 ne: 13-12-2011, 12:18:58
qe medemek njeriu eshte praktik dhe jo inteligjent sepse cdo pyetje i jep nje pergjigje te thjeshte , te pamenduar ,te pathelluar e vari leshte

me pak fjale njeriu eshte qenia me praktike dhe aspak inteligjente LOL

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 13-12-2011, 19:44:43
qe medemek njeriu eshte praktik dhe jo inteligjent sepse cdo pyetje i jep nje pergjigje te thjeshte , te pamenduar ,te pathelluar e vari leshte

me pak fjale njeriu eshte qenia me praktike dhe aspak inteligjente LOL

dmth i bie kafshe inteligjente e praktikuar

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 13-12-2011, 22:16:57
po bile bile e kalume edhe ne torno per me i dhone formen...sipas hapeses se temes ,te kuptohemi

Temat e fundit