×
Hyrja
Profili

Kinezi & Vibratori :D

Kinezi & Vibratori :D

· 4 · 1402

  • Postime: 18285
  • Gjinia: Femer

ne: 19-10-2012, 15:13:44
yes
Test: mainContentOfPage
 :D

KINË- Një 30 vjecar në Kinë donte të rriste kënaqësinë seksuale përmes një vibratori, por për pak rrezikoi jetën.

Lodra e seksit ka depërtuar deri në zorrë dhe ka mbetur aty e mbërthyer për 5 ditë. Për ta hequr ai i është nënshtruar një ndërhyrje mjekësore. ‘Po të mos kishim hequr vibratorin në kohë, tregoi mjeku që kreu ndërhyrjen, burri do hynte në një gjendje kritike”

Vibratori (23 centimetra i gjatë me diametër 8) ishte bllokuar tek zorrët, ndërsa kishte dëmtuar disa inde.

Gjatë kontrollit të parë mjekët e Zhongshan Hospital në Shanghai nuk arritën ta lëvizin vibratorin. “Do ta kishim operuar të riun, tha doktorti Yao Liqing për "Shanghai Daily", por arritëm ta lëvizim vibratorin pas një endoskopie që i bëmë.

Mjeku Yao sqaroi se fenomeni i përdorimit të lodrave të seksit është në rritje në Shangai, ndërsa sqaroi se, “Në 2012 përvec këtij rasti janë paraqitur edhe tre raste të tjera në këtë spital”, shtoi ai.
(ma.ar/BalkanWeb)

  • Postime: 12743

#1 ne: 20-10-2012, 15:24:29
Test: Comment
yttt

#2 ne: 22-10-2012, 19:12:26
Test: Comment
Vietato ai minori di 13 anni

  • Postime: 12743

#3 ne: 26-10-2012, 07:48:00
Test: Comment
i dalshin trute kallup jarebi.... mall kinez

Temat e fundit