Kulmi i kulmeve! - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kulmi i kulmeve!

Kulmi i kulmeve!

· 12 · 5530

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

ne: 30-09-2009, 21:12:50
Kulmi i Kulmeve


Kulmi ne futboll:
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!

Kulmi i termetit :
Te hypesh me ashensor dhe te zbresesh me apartamentin!

Kulmi i gudulisjes:
Te guxhulises llampen dhe te qeshin punojsit e centralit!

Kulmi i patologjive:
Ti thote memeci shurdhit qe qorri po i shikon

Kulmi i xhelozise :
Te behesh xheloz per diellin qe “ngroh” gruan!

Kulmi i thatesires:
Te beje lopa qumesht pluhur...!

Kulmi i kurnacise:.
Te lash letren higjenike pasi pastron b... dhe ta vesh te thahet

Kulmi i verbimit:
Ta shohi nje i verber, vdekjen me sy!

Kulmi i budallallekut:
Te besh si budalla dhe te mbetesh ashtu.

Kulmi i atletizmit:
Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend te dyte!

Kulmi i racizmit:
Te pish whiskey Black&White me gota te ndryshme!

Kulmi i absurditetit:
Te kerkosh nga vrima e celesit ne nje dhome te erret, me syze dielli, nje zezak qe nuk eshte fare aty!

Kulmi hajdutllekut:
Kur nuk di ca me vjedh!
Kulmi i korrupsionit:
Me ia mbush zorren mire e mire me buke gjelit, e me prit qe ky te bej me shume se tre veze ne dite...!!!

Kulmi i pastertise :
Te beje peshku dush!

Kulmi i vdekjes:
Qe atentatoret te te ngaterrojne me personin e vertete qe duhet te vrasin!

Kulmi i presionit:
T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briret

Kulmi i teknologjise:
Te largosh nje mushkonje nga kompjuteri me maus!

Kulmi i lakmise:
Te hash grushta e te mos ngopesh.

Kulmi i besnikerise;
Te mos e tradhetosh dashnoren as me gruan!

Kulmi i fuqise bindese:
Burri te binde gruan qe te gjitha pelicet te shendoshin.

Kulmi i ekzagjerimit:
Nje milingone te pretendoje qe i ka hyre pluhur ne sy

Kulmi i nuhatjes:
Kur ne telefon i ndien eren e gojes bashkbiseduesit.


Kulmi i shpreses:
Duke te ngrene ujku, e ti shpreson se je ne enderr.

Kulmi i emigracionit:
Te nisesh me not per ne Itali dhe te perfundosh ne brigjet e Afrikes.


Kulmi per emigrantet Shqiptar ne Kine:
Te arrestojne nje cift shqiptar per mbipopullimin e lagjes, 9 muaj pasi kane marre nje shtepi me qira.

Kulmi i durimit :
Te merresh vesh me policin!


Kulmi I shpejtesise :
Te besh m…. nga kati I peste dhe te zbresesh poshte te kapesh !!

Kulmi  degjimit:
Kur dy te dashruruar flasin ne telefon dhe çentralistja te nglelet shtatzene!!

Kulmi I shikimit:
Te shikosh b…. e zezakut me syze dielli nga vrima e nje dere me syze dielli !!!

Kulmi i xhentileses :
T'ia veshesh shtylles elektrike me koke dhe t'i kerkosh falje!

KULMI I KULMEVE???....
 Po si pate durim ti lexoje te gjitha!

 :D :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-10-2009, 10:47:11
LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 01-10-2009, 12:56:27
Kulmi  degjimit:
Kur dy te dashruruar flasin ne telefon dhe çentralistja te nglelet shtatzene!!


:LOL :LOL :LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 03-10-2009, 10:23:13
Kulmi i Kursimit te energjise:
Te vesh nje bilete te dera ku shkruan:
Mos i bini ziles se do dal un cdo 5 minuta ...:D :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 03-10-2009, 10:23:47
Kulmi i tersit:
Te fusesh doren ne nje thes me femra e te nxjerresh nje mashkull... LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 03-10-2009, 17:02:30
LOL kjo e fundit qenka e forte  :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 05-10-2009, 12:47:01
Kulmi i presionit:
T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briret


 LOL

Kulmi i shpejtesise

Te sillesh rreth nje shtylle dhe ta kapesh veten.. :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 14-10-2009, 19:13:32
Kulmi i kulmeve:...
Ti thote memeci shurdhit qe qorri po i shikon... :D :D :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 13-01-2012, 10:32:55
Kulmi i Varferise : Te cosh prezevativin te gomisti me i bo pull... :D

 • Postime: 138
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 23-04-2012, 23:10:26
Kulmi paftyresise
Ti besh mutin tjetrit tek dera shtepise pastaj te trokasesh dhe ti kerkosh leter per te fshi bythen.

ps.djallushe me shume do i shkoj pulla se prezervativi atij fakirit,po  pse pa prezervativ s'hyne ai miku keshtu :D ,une e di ndryshe kulmin e varferise: kur te ze bytha merimanga.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 24-04-2012, 15:59:15
lool

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#11 ne: 02-08-2013, 19:02:09
kulmi dembelizmit eshte kur vdes per arra por i do edhe te thyera :D

Temat e fundit