×
Hyrja
Profili

Kulmi i kulmeve!

Kulmi i kulmeve!

· 12 · 5104

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

ne: 30-09-2009, 21:12:50
Kulmi i Kulmeve


Kulmi ne futboll:
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!

Kulmi i termetit :
Te hypesh me ashensor dhe te zbresesh me apartamentin!

Kulmi i gudulisjes:
Te guxhulises llampen dhe te qeshin punojsit e centralit!

Kulmi i patologjive:
Ti thote memeci shurdhit qe qorri po i shikon

Kulmi i xhelozise :
Te behesh xheloz per diellin qe “ngroh” gruan!

Kulmi i thatesires:
Te beje lopa qumesht pluhur...!

Kulmi i kurnacise:.
Te lash letren higjenike pasi pastron b... dhe ta vesh te thahet

Kulmi i verbimit:
Ta shohi nje i verber, vdekjen me sy!

Kulmi i budallallekut:
Te besh si budalla dhe te mbetesh ashtu.

Kulmi i atletizmit:
Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend te dyte!

Kulmi i racizmit:
Te pish whiskey Black&White me gota te ndryshme!

Kulmi i absurditetit:
Te kerkosh nga vrima e celesit ne nje dhome te erret, me syze dielli, nje zezak qe nuk eshte fare aty!

Kulmi hajdutllekut:
Kur nuk di ca me vjedh!
Kulmi i korrupsionit:
Me ia mbush zorren mire e mire me buke gjelit, e me prit qe ky te bej me shume se tre veze ne dite...!!!

Kulmi i pastertise :
Te beje peshku dush!

Kulmi i vdekjes:
Qe atentatoret te te ngaterrojne me personin e vertete qe duhet te vrasin!

Kulmi i presionit:
T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briret

Kulmi i teknologjise:
Te largosh nje mushkonje nga kompjuteri me maus!

Kulmi i lakmise:
Te hash grushta e te mos ngopesh.

Kulmi i besnikerise;
Te mos e tradhetosh dashnoren as me gruan!

Kulmi i fuqise bindese:
Burri te binde gruan qe te gjitha pelicet te shendoshin.

Kulmi i ekzagjerimit:
Nje milingone te pretendoje qe i ka hyre pluhur ne sy

Kulmi i nuhatjes:
Kur ne telefon i ndien eren e gojes bashkbiseduesit.


Kulmi i shpreses:
Duke te ngrene ujku, e ti shpreson se je ne enderr.

Kulmi i emigracionit:
Te nisesh me not per ne Itali dhe te perfundosh ne brigjet e Afrikes.


Kulmi per emigrantet Shqiptar ne Kine:
Te arrestojne nje cift shqiptar per mbipopullimin e lagjes, 9 muaj pasi kane marre nje shtepi me qira.

Kulmi i durimit :
Te merresh vesh me policin!


Kulmi I shpejtesise :
Te besh m…. nga kati I peste dhe te zbresesh poshte te kapesh !!

Kulmi  degjimit:
Kur dy te dashruruar flasin ne telefon dhe çentralistja te nglelet shtatzene!!

Kulmi I shikimit:
Te shikosh b…. e zezakut me syze dielli nga vrima e nje dere me syze dielli !!!

Kulmi i xhentileses :
T'ia veshesh shtylles elektrike me koke dhe t'i kerkosh falje!

KULMI I KULMEVE???....
 Po si pate durim ti lexoje te gjitha!

 :D :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-10-2009, 10:47:11
LOL

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 01-10-2009, 12:56:27
Kulmi  degjimit:
Kur dy te dashruruar flasin ne telefon dhe çentralistja te nglelet shtatzene!!


:LOL :LOL :LOL

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 03-10-2009, 10:23:13
Kulmi i Kursimit te energjise:
Te vesh nje bilete te dera ku shkruan:
Mos i bini ziles se do dal un cdo 5 minuta ...:D :D

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 03-10-2009, 10:23:47
Kulmi i tersit:
Te fusesh doren ne nje thes me femra e te nxjerresh nje mashkull... LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 03-10-2009, 17:02:30
LOL kjo e fundit qenka e forte  :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 05-10-2009, 12:47:01
Kulmi i presionit:
T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briret


 LOL

Kulmi i shpejtesise

Te sillesh rreth nje shtylle dhe ta kapesh veten.. :D

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 14-10-2009, 19:13:32
Kulmi i kulmeve:...
Ti thote memeci shurdhit qe qorri po i shikon... :D :D :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 13-01-2012, 10:32:55
Kulmi i Varferise : Te cosh prezevativin te gomisti me i bo pull... :D

 • Postime: 137
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 23-04-2012, 23:10:26
Kulmi paftyresise
Ti besh mutin tjetrit tek dera shtepise pastaj te trokasesh dhe ti kerkosh leter per te fshi bythen.

ps.djallushe me shume do i shkoj pulla se prezervativi atij fakirit,po  pse pa prezervativ s'hyne ai miku keshtu :D ,une e di ndryshe kulmin e varferise: kur te ze bytha merimanga.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 24-04-2012, 15:59:15
lool

 • Postime: 2173

#11 ne: 02-08-2013, 19:02:09
kulmi dembelizmit eshte kur vdes per arra por i do edhe te thyera :D

Temat e fundit