Legjenda e Lek Plepit..Unikale... - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Legjenda e Lek Plepit..Unikale...

Legjenda e Lek Plepit..Unikale...

· 42 · 6275

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 06-02-2011, 13:11:43
Mund te postoni ketu cfar do qe dini per legjendarin lek plepi..foto shprehje apo fjalet e arta te legjendes lek plepi  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-02-2011, 13:33:30
 
« Editimi i fundit: 28-08-2020, 23:30:59 nga InfoZ »

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-02-2011, 13:37:33
Lek plepi e ka Rrugicen e shpis me 5 korsi.. :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-02-2011, 20:31:22
Flash: ndahet lek plepi me rihannen per mosperputhje karakteri..per top chanel..valdeta osmani prishtin.. :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#4 ne: 11-02-2011, 22:48:24
Ore ky Lek Plepi qenka si Chuck Norrisi :D :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 13-02-2011, 13:17:41
lek plepi aq i zgjut saqe ka arrit te beje mizen operacion ne tru.. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 13-02-2011, 22:08:53
kur i madhi lek plepi shkrun paswordin gabim...stafi zeri yt thot na falni gabimi jone.. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 14-02-2011, 11:43:40
lek plepi e ve ndeshjen ne skediene 3+..ndeshja fillon 2+1.. :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 16-02-2011, 16:37:44
lek plepi arrin te bej dush me cigare ne goj pa iu fikur fare.. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 16-02-2011, 21:15:38
kur lek plepi luan bwoling nuk tenton te rrezoje 10 birilat ..i bie njeres ..9 te tjerave u bie te fiket.. :P

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#10 ne: 16-02-2011, 21:17:30
kur lek plepi luan bwoling nuk tenton te rrezoje 10 birilat ..i bie njeres ..9 te tjerave u bie te fiket.. :P
Hahahaha s'behesh ti..... LOL LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 17-02-2011, 13:18:52
Rrihhana pershendet lek plepin me kengen 'a ma jep' leka ja kthen me kengen 'jam i mire i veshtir'... :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 17-02-2011, 20:11:14
dielli para se me dal pyet lek plepin a dan me dal ti apo te dal un.. :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 18-02-2011, 23:13:43
kur kek plepit i bej anestezin bie anestezia n'gjum.. :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#14 ne: 20-02-2011, 00:12:01
lek plepi pi bire me shllak.dhe me qumesht te ftohte

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 20-02-2011, 17:52:38
djemte kerkojne vajza...vajzat kerkojne lek plepin.. :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 22-02-2011, 00:27:02
lek plepi do te behet se shpejti administrator i zeri yt.. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 22-02-2011, 12:35:02
lek plepi kur perplas makinen e tij me garazhdin  karotreci i vjen dhe heq garazhdin prej aty! :P Kjo qe ishte e madhe

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 22-02-2011, 14:28:48
kur lek plepi shkon ne lokal esht kamarjeri ai qe i le bakshish lekes.. :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 23-02-2011, 14:53:40
kur lek plepi shkonte ne shkoll binin vetem 2 zile 1 qe tregonte fillimin e mesimit dhe 1 tjeter kur hynte lek plepi :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 26-02-2011, 00:38:19
Gimi ja tek e ke orgjinalin  LOL :  D

Lek Plepi @ Wake Up ne Top-Channel

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 26-02-2011, 01:18:15
\ShQiPtAr/ ,,, sa doja tja postoja  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 26-02-2011, 02:25:49
lek plepi e prish femren pa e prek fare :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 26-02-2011, 07:31:16
Me fal gimo por kush èshte lek plepi?

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 26-02-2011, 14:16:26
erela ku jeton ti ne hene :) nuk di kush esht lek plepi sh keq :D

Temat e fundit