×
Hyrja
Profili

Legjenda e Lek Plepit..Unikale...

Legjenda e Lek Plepit..Unikale...

· 42 · 5285

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

ne: 06-02-2011, 13:11:43
Mund te postoni ketu cfar do qe dini per legjendarin lek plepi..foto shprehje apo fjalet e arta te legjendes lek plepi  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-02-2011, 13:33:30
 
« Editimi i fundit: 28-08-2020, 23:30:59 nga InfoZ »

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-02-2011, 13:37:33
Lek plepi e ka Rrugicen e shpis me 5 korsi.. :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-02-2011, 20:31:22
Flash: ndahet lek plepi me rihannen per mosperputhje karakteri..per top chanel..valdeta osmani prishtin.. :P

 • Postime: 4261

#4 ne: 11-02-2011, 22:48:24
Ore ky Lek Plepi qenka si Chuck Norrisi :D :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 13-02-2011, 13:17:41
lek plepi aq i zgjut saqe ka arrit te beje mizen operacion ne tru.. :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 13-02-2011, 22:08:53
kur i madhi lek plepi shkrun paswordin gabim...stafi zeri yt thot na falni gabimi jone.. :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 14-02-2011, 11:43:40
lek plepi e ve ndeshjen ne skediene 3+..ndeshja fillon 2+1.. :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 16-02-2011, 16:37:44
lek plepi arrin te bej dush me cigare ne goj pa iu fikur fare.. :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 16-02-2011, 21:15:38
kur lek plepi luan bwoling nuk tenton te rrezoje 10 birilat ..i bie njeres ..9 te tjerave u bie te fiket.. :P

 • Postime: 1498

#10 ne: 16-02-2011, 21:17:30
kur lek plepi luan bwoling nuk tenton te rrezoje 10 birilat ..i bie njeres ..9 te tjerave u bie te fiket.. :P
Hahahaha s'behesh ti..... LOL LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 17-02-2011, 13:18:52
Rrihhana pershendet lek plepin me kengen 'a ma jep' leka ja kthen me kengen 'jam i mire i veshtir'... :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 17-02-2011, 20:11:14
dielli para se me dal pyet lek plepin a dan me dal ti apo te dal un.. :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 18-02-2011, 23:13:43
kur kek plepit i bej anestezin bie anestezia n'gjum.. :P

 • Postime: 2568

#14 ne: 20-02-2011, 00:12:01
lek plepi pi bire me shllak.dhe me qumesht te ftohte

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 20-02-2011, 17:52:38
djemte kerkojne vajza...vajzat kerkojne lek plepin.. :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 22-02-2011, 00:27:02
lek plepi do te behet se shpejti administrator i zeri yt.. :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 22-02-2011, 12:35:02
lek plepi kur perplas makinen e tij me garazhdin  karotreci i vjen dhe heq garazhdin prej aty! :P Kjo qe ishte e madhe

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 22-02-2011, 14:28:48
kur lek plepi shkon ne lokal esht kamarjeri ai qe i le bakshish lekes.. :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 23-02-2011, 14:53:40
kur lek plepi shkonte ne shkoll binin vetem 2 zile 1 qe tregonte fillimin e mesimit dhe 1 tjeter kur hynte lek plepi :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 26-02-2011, 00:38:19
Gimi ja tek e ke orgjinalin  LOL :  D

Lek Plepi @ Wake Up ne Top-Channel

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 26-02-2011, 01:18:15
\ShQiPtAr/ ,,, sa doja tja postoja  :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 26-02-2011, 02:25:49
lek plepi e prish femren pa e prek fare :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 26-02-2011, 07:31:16
Me fal gimo por kush èshte lek plepi?

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 26-02-2011, 14:16:26
erela ku jeton ti ne hene :) nuk di kush esht lek plepi sh keq :D

Temat e fundit