×
Hyrja
Profili

Legjenda e Lek Plepit..Unikale...

Legjenda e Lek Plepit..Unikale...

· 42 · 5286

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 26-02-2011, 15:11:43
Kam pare disa video ne youtube por mu duk idjot fare...

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 26-02-2011, 20:32:09
jo ai esht i madh :D

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 26-02-2011, 20:33:01
jo ai esht i madh :D
jo keshtu ishte goxha ai  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 26-02-2011, 20:51:38
o nik keto thuaja ereles se nuk beson :D

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 26-02-2011, 20:58:41
o nik keto thuaja ereles se nuk beson :D
:D
 :D
Lek Plepi Free Style Rap
shi sa i madhi eshte :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 26-02-2011, 21:34:26
Po cfare goxha aman,ai mu duk nje cope katunari! Nejse mendimi im,me duket humbje kohe te shoh budallalliqet e atij.

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 26-02-2011, 21:36:09
Po cfare goxha aman,ai mu duk nje cope katunari! Nejse mendimi im,me duket humbje kohe te shoh budallalliqet e atij.
hahahaha

 • Postime: 2568

#32 ne: 26-02-2011, 22:17:29
kur lek plepi ben pass gabim ne fb,stafi i fb i i thot na fal gabimi jone
hahahahahahhahahaha hhaha

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 06-03-2011, 10:15:28
Kam pare disa video ne youtube por mu duk idjot fare...

Te drejte ke, keto fjale do thoja dhe une, nuk e kuptoj se cfar i pelqejn atij njeriu qe i bejn kaq shume reklame. Nuk kishte ndonje gje interesante.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#34 ne: 06-03-2011, 14:56:19
ca thu re ai esht i madh legjendë fare :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#35 ne: 06-03-2011, 23:59:44
Kesaj i thone kur skeni pune mos tundni me deren por merruni me plepin :D lol

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#36 ne: 10-03-2011, 23:27:05
lek plepi behet milioner sepse kap ne lloto ndeshjen 1-1 edhe pse ajo sesht lozur  :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#37 ne: 11-03-2011, 10:39:34
O Gimo seriozisht jam e shqetesuar, se cfare i pelqeni ketij idjotit ?! ^o)

s'arrije ta kuptoje ??????????

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#38 ne: 11-03-2011, 16:10:37
po e di sesht nevoja te ma thuash ti  :D  eh sa i madh esht leka na ka zgjat jeten me te qeshur dhe krizen se kam ndjer fare  :D :D  pak te duken ty keto :D :D

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#39 ne: 12-03-2011, 18:35:33
Kesaj i thone kur skeni pune mos tundni me deren por merruni me plepin :D lol

#40 ne: 21-03-2011, 23:48:29
 hmmmmm: Kush eshte Lek Plepi?

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#41 ne: 10-05-2011, 23:55:37
Lek plepi esht ai qe ka then se Edi Rama do fitoi % ne tirane :D

Temat e fundit