Leter ankese Doktorit. - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Leter ankese Doktorit.

Leter ankese Doktorit.

· 15 · 5525

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

ne: 24-11-2009, 15:51:46
 LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 24-11-2009, 15:56:33
LOL

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#2 ne: 24-11-2009, 16:36:54
Avokati : Ditelindjen ju lutem?

Klienti : 15 Korrik

Avokati : Ne cilin vit

Klienti: Cdo vit
Post Merge: 24-11-2009, 16:37:49Nje grua shkon ne farmaci dhe kerkon Arsenik, por me qe eshte helm vdekjeprures farmacisti e pyet
- Per cfare ju nevoitet zonje?
- Per te mbyt burrin!!! i thote kjo
- Ehhhh me vjen keq zonje por nuk mundem ta jap ateher....

Gruaja pa thene asnje fjale nxjerr nje fotografi nga canta ku ishte ne shtrat burri i saj me gruan e farmacistit dhe ja tregon
Ateher ky i thote
- Me fal se dija qe e kishit receten!!!
Post Merge: 24-11-2009, 16:42:48Nje vajze e re po bente kursin e patentes dhe po i jepte makines.

Instruktori e pyet: Cfare ndodh kur ngrem kemben e djathte?

Vajza thote..: Ndalon makina sepse heqim kemben nga gazi.

Po kur i ngreme te dyja i thote instruktori?

Vajza: Atehere e merr patenten pa bere kurs.

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 24-11-2009, 17:18:26
LOL LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 20-02-2013, 18:56:30
Kush o doktor ktu?
Me dhemb koka cmund te kem?

#5 ne: 20-02-2013, 18:57:15
Futi nji hard lemonade. Eshte dor me nji, ilac per miza.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6 ne: 20-02-2013, 18:58:52
Pyeta per diagnozen jo per kurimin. Receta pershkruhet ne fund

#7 ne: 20-02-2013, 19:03:55
nuk e di se nuk marr vesh mire nga keto pune, marr vesh vetem nga recetat popullore.
nqs te dhemb nji sy, hiqe te shpetosh tjetrin.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8 ne: 20-02-2013, 19:05:35
Aha qeke me te vjetren ti.
Tashi kur te them nje Sy i krejme koken

 • Postime: 87
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 21-02-2013, 18:50:34
Kush o doktor ktu?
Me dhemb koka cmund te kem?

 hmmmmm:  Dhimbje koke...

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 21-02-2013, 20:44:47
Avokati : Ditelindjen ju lutem?

Klienti : 15 Korrik

Avokati : Ne cilin vit

Klienti: Cdo vit
Post Merge: 24-11-2009, 16:37:49Nje grua shkon ne farmaci dhe kerkon Arsenik, por me qe eshte helm vdekjeprures farmacisti e pyet
- Per cfare ju nevoitet zonje?
- Per te mbyt burrin!!! i thote kjo
- Ehhhh me vjen keq zonje por nuk mundem ta jap ateher....

Gruaja pa thene asnje fjale nxjerr nje fotografi nga canta ku ishte ne shtrat burri i saj me gruan e farmacistit dhe ja tregon
Ateher ky i thote
- Me fal se dija qe e kishit receten!!!
Post Merge: 24-11-2009, 16:42:48Nje vajze e re po bente kursin e patentes dhe po i jepte makines.

Instruktori e pyet: Cfare ndodh kur ngrem kemben e djathte?

Vajza thote..: Ndalon makina sepse heqim kemben nga gazi.

Po kur i ngreme te dyja i thote instruktori?

Vajza: Atehere e merr patenten pa bere kurs.

 LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11 ne: 21-02-2013, 21:16:45
hmmmmm:  Dhimbje koke...

po ca kam?

 • Postime: 87
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 22-02-2013, 12:53:26
po ca kam?

Se kam idene me te vogel,nuk jam mjek.  :fershellime

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13 ne: 22-02-2013, 15:58:47
ahhhaa..ma tha doktori meqe me vizitoi ..gjona te vogla
aritmi
tension te larte ...me pak fjale po nuk le cigaren me tha dhe kafene do te bjere nai gjo.

une keshillat i mjekut i zbatoj me perpikemeri....nje pakete e mbarova deri tani...me vone se di

 • Postime: 87
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 22-02-2013, 21:55:19
ahhhaa..ma tha doktori meqe me vizitoi ..gjona te vogla
aritmi
tension te larte ...me pak fjale po nuk le cigaren me tha dhe kafene do te bjere nai gjo.

une keshillat i mjekut i zbatoj me perpikemeri....nje pakete e mbarova deri tani...me vone se di
Hajt mos u merzit se nuk paske gje,thashe se kishe marre ndonje te ftohur...

Temat e fundit