×
Hyrja
Profili

Leter ankese Doktorit.

Leter ankese Doktorit.

· 15 · 5129

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

ne: 24-11-2009, 15:51:46
 LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 24-11-2009, 15:56:33
LOL

 • Postime: 206

#2 ne: 24-11-2009, 16:36:54
Avokati : Ditelindjen ju lutem?

Klienti : 15 Korrik

Avokati : Ne cilin vit

Klienti: Cdo vit
Post Merge: 24-11-2009, 16:37:49Nje grua shkon ne farmaci dhe kerkon Arsenik, por me qe eshte helm vdekjeprures farmacisti e pyet
- Per cfare ju nevoitet zonje?
- Per te mbyt burrin!!! i thote kjo
- Ehhhh me vjen keq zonje por nuk mundem ta jap ateher....

Gruaja pa thene asnje fjale nxjerr nje fotografi nga canta ku ishte ne shtrat burri i saj me gruan e farmacistit dhe ja tregon
Ateher ky i thote
- Me fal se dija qe e kishit receten!!!
Post Merge: 24-11-2009, 16:42:48Nje vajze e re po bente kursin e patentes dhe po i jepte makines.

Instruktori e pyet: Cfare ndodh kur ngrem kemben e djathte?

Vajza thote..: Ndalon makina sepse heqim kemben nga gazi.

Po kur i ngreme te dyja i thote instruktori?

Vajza: Atehere e merr patenten pa bere kurs.

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 24-11-2009, 17:18:26
LOL LOL LOL

 • Postime: 12743

#4 ne: 20-02-2013, 18:56:30
Kush o doktor ktu?
Me dhemb koka cmund te kem?

#5 ne: 20-02-2013, 18:57:15
Futi nji hard lemonade. Eshte dor me nji, ilac per miza.

 • Postime: 12743

#6 ne: 20-02-2013, 18:58:52
Pyeta per diagnozen jo per kurimin. Receta pershkruhet ne fund

#7 ne: 20-02-2013, 19:03:55
nuk e di se nuk marr vesh mire nga keto pune, marr vesh vetem nga recetat popullore.
nqs te dhemb nji sy, hiqe te shpetosh tjetrin.

 • Postime: 12743

#8 ne: 20-02-2013, 19:05:35
Aha qeke me te vjetren ti.
Tashi kur te them nje Sy i krejme koken

 • Postime: 88
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 21-02-2013, 18:50:34
Kush o doktor ktu?
Me dhemb koka cmund te kem?

 hmmmmm:  Dhimbje koke...

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 21-02-2013, 20:44:47
Avokati : Ditelindjen ju lutem?

Klienti : 15 Korrik

Avokati : Ne cilin vit

Klienti: Cdo vit
Post Merge: 24-11-2009, 16:37:49Nje grua shkon ne farmaci dhe kerkon Arsenik, por me qe eshte helm vdekjeprures farmacisti e pyet
- Per cfare ju nevoitet zonje?
- Per te mbyt burrin!!! i thote kjo
- Ehhhh me vjen keq zonje por nuk mundem ta jap ateher....

Gruaja pa thene asnje fjale nxjerr nje fotografi nga canta ku ishte ne shtrat burri i saj me gruan e farmacistit dhe ja tregon
Ateher ky i thote
- Me fal se dija qe e kishit receten!!!
Post Merge: 24-11-2009, 16:42:48Nje vajze e re po bente kursin e patentes dhe po i jepte makines.

Instruktori e pyet: Cfare ndodh kur ngrem kemben e djathte?

Vajza thote..: Ndalon makina sepse heqim kemben nga gazi.

Po kur i ngreme te dyja i thote instruktori?

Vajza: Atehere e merr patenten pa bere kurs.

 LOL

 • Postime: 12743

#11 ne: 21-02-2013, 21:16:45
hmmmmm:  Dhimbje koke...

po ca kam?

 • Postime: 88
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 22-02-2013, 12:53:26
po ca kam?

Se kam idene me te vogel,nuk jam mjek.  :fershellime

 • Postime: 12743

#13 ne: 22-02-2013, 15:58:47
ahhhaa..ma tha doktori meqe me vizitoi ..gjona te vogla
aritmi
tension te larte ...me pak fjale po nuk le cigaren me tha dhe kafene do te bjere nai gjo.

une keshillat i mjekut i zbatoj me perpikemeri....nje pakete e mbarova deri tani...me vone se di

 • Postime: 88
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 22-02-2013, 21:55:19
ahhhaa..ma tha doktori meqe me vizitoi ..gjona te vogla
aritmi
tension te larte ...me pak fjale po nuk le cigaren me tha dhe kafene do te bjere nai gjo.

une keshillat i mjekut i zbatoj me perpikemeri....nje pakete e mbarova deri tani...me vone se di
Hajt mos u merzit se nuk paske gje,thashe se kishe marre ndonje te ftohur...

Temat e fundit