Mos me lexoni - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mos me lexoni

Mos me lexoni

· 2 · 1757

  • Postime: 22
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 18-06-2005, 10:04:32
Atëherë jeni me te vërtetë njeri kurioz,
Po të beje një test:
të thash: mos më lexo!
një Test i vogël:
thuaj 10 herë me radhe "e bardhe" "e bardhe" ..... e kështu
Pyetje:ç'fare pi Lopa?
mos shih pa bërë testin
u përgjigje  qumësht???......


Një test tjetër atëherë: këtu« Editimi i fundit: 05-04-2006, 12:37:34 nga Blete punetore »

  • Postime: 6973
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-06-2005, 18:57:42
Kjo s'më duket mua temë për këtu.
Do ta zhvendos te nënforumi përkatës.

Temat e fundit