×
Hyrja
Profili

Sondazh

KUSH MENDONI SE JANE ME BUDALLICA NE BOTE????

BIONDET
BRUNET
ZESHKANET

Nje barcolete me biondinat

Nje barcolete me biondinat

· 9 · 4559

 • Postime: 13

ne: 29-12-2009, 14:09:13
QKA THOTE BIONDINA KUR E SHEH NJE BANANE??????????
P.SH>NE RRUGE

KENI KOHE DERI NESER  ME GJETE MISTERIN hmmmmm:         30.12.2009
« Editimi i fundit: 31-12-2009, 13:13:31 nga M A X »

 • Postime: 13

#1 ne: 31-12-2009, 11:34:44
asnjani nuk e keni qellu thote\ a qitash ka me u rrzu??????
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 31-12-2009, 11:55:06
perse biondina hek deren e banjos derisa lahet....?

te mos shiqoje kush nga vrima e qelesit... :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 31-12-2009, 11:57:13
perse biondina vesh fustanin me lule...?

kur te pordhe ti vije era e mire.... :D

 • Postime: 12
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 11-03-2010, 21:42:57
Bravo, Kijameti
Shume forte aaa.....
Hahahahahahhhaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa

 • Postime: 159
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 04-04-2010, 21:14:38
Pse bjondina kur shkon ne shkretetir e merr me vete deren e makines...?


....sepse ta hapi dritaren kur te ket nxeht...

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 18-04-2010, 18:47:35
kur bie bjondina ne kanalizim cfare thote?

Per fat te mire kapaku ishte e hapur se s'mund te dilja dot! :P

 • Postime: 1215

#7 ne: 28-04-2010, 19:21:37
pse biondinat nuk vejne buzekuqin e KUQ....????
sepse e kuqja dmth NDAL...

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 03-06-2011, 22:42:02
Nje bjonde me bmw x5 ne shpejtesi maximale, ndalet nga polici i rrugores.
...-stop i thote polici .patenten siguracionin dhe te gjitha dokumentat e makines.
- mos! thote bjondja .nuk i kam, por po te jap nje gje tjeter. dhe fillon te ule pantallonat.
- Lene lene, thote polici. Nuk me bojne ato pantallona mua!!  :P :P


Temat e fundit