Nje grua i shkruan nje IT technical :D - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nje grua i shkruan nje IT technical :D

Nje grua i shkruan nje IT technical :D

· 5 · 1740

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

ne: 31-10-2011, 14:31:36
Husband is an operativ system :D
 
« Editimi i fundit: 05-10-2020, 09:32:03 nga M A X »

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 31-10-2011, 14:33:43
...
« Editimi i fundit: 05-10-2020, 09:34:57 nga M A X »

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2 ne: 31-10-2011, 16:38:11
Hahahah :D


Boyfriend 5.0 is an entertainment package while Husband 1.0 is an Operating System haha :D

Try to download Tears 6.2  se ski qka i ben :D

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 07-11-2011, 10:03:43
Nuk e perkthen dot kush?

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 07-11-2011, 15:26:26
Nuk e ka kuptimin e duhur nese e perkthen. Keshtu ne origjinal eshte gjenial fare LOL

Temat e fundit