Per te komanduar nje grua!!! - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Per te komanduar nje grua!!!

Per te komanduar nje grua!!!

· 22 · 4154

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 29-07-2009, 15:05:54
Thua te jete mjeti i duhur?
« Editimi i fundit: 09-05-2020, 23:49:04 nga M A X »

 • Postime: 721
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-07-2009, 18:20:55
 ky mjet sado te kushtoj eshte lire  :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 29-07-2009, 22:27:04
 :D :D...keta te dy butonat e fundit + dhe -.. per zmadhim dhe zvogelim jane besoj. :D...aaahhhh sikur kaq lehte te ishte :d

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 29-07-2009, 22:44:10
ky mjet sado te kushtoj eshte lire  :)

Jam 120% i një mendjeje :D

#4 ne: 30-07-2009, 17:50:30
ky mjet sado te kushtoj eshte lire  :)

 LOL LOL LOL  u shkatarrova me kete!! e forte fare!!!!!!

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 30-07-2009, 21:22:51
PERFECT do ishte sikur te kishte dhe nje buton tjeter rezerve "mute", per c'do rast :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 30-07-2009, 21:26:59
paska dale ne treg e kjo tjetra   :D LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 30-07-2009, 21:28:15
kjo tjetra qenka shume e thjeshte ne perdorim 2 butona paska LOL LOL

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 30-07-2009, 22:03:36
kjo tjetra qenka shume e thjeshte ne perdorim 2 butona paska LOL LOL

E pra, s'kërkojmë shumë ne... Ato butonat e tjerë i kemi porositur nga halli, jo nga malli.

Sa krijesa të ndërlikume jeni ju femrat, apapapapa...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 30-07-2009, 22:05:48
e pra e Syrgjo  :D dhe pse se njof veten per shume te nderlikuar mendoj se truri mashkullor eshte shume "i nderlikuar" per te kuptuar "thjeshtesine" tone  :P LOL

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 30-07-2009, 22:19:18
e pra e Syrgjo  :D dhe pse se njof veten per shume te nderlikuar mendoj se truri mashkullor eshte shume "i nderlikuar" per te kuptuar "thjeshtesine" tone  :P LOL

Po pra po, ju jeni të ndërlikuara deri në thjeshtësi :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 30-07-2009, 22:21:00
po pra jemi aq te thjeshta sa dime te bejme qe ju te thoni jemi te komplikuara  :P :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 30-07-2009, 22:27:30
po pra jemi aq te thjeshta sa dime te bejme qe ju te thoni jemi te komplikuara  :P :D

Kjo vlen për të dyja palët ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 30-07-2009, 22:36:03
Kjo vlen për të dyja palët ;)

yesssss rrofte barazia gjinore  :P :perqafim LOL

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 31-07-2009, 08:13:36
PERFECT do ishte sikur te kishte dhe nje buton tjeter rezerve "mute", per c'do rast :D

E ka (telekomanda e pare). Lart fare, ne te majte.

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 31-07-2009, 09:02:26
U deshka me mbajt bateri rezerv,se po mbaruan baterit ne nje ndonje moemnt te papershtatshem,vaj halli,, LOL

#16 ne: 31-07-2009, 09:07:43
Une per vete do zgjidhja vetem ate telekomanden e kuqe me dy butona. Sa e thjeshte dhe e mire!

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 31-07-2009, 09:40:53
Une per vete do zgjidhja vetem ate telekomanden e kuqe me dy butona. Sa e thjeshte dhe e mire!

Me duket se eshte vec per burrat...

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 31-07-2009, 10:14:49
E ka (telekomanda e pare). Lart fare, ne te majte.
Une dua dy (2) butone, per c'do rast :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 31-07-2009, 18:50:27
Une dua dy (2) butone, per c'do rast :D

Brentian, e di që e ke mirë ti... se dihet që butonat e telekomandave mund të prishen nga përdorimi i shpeshtë :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 31-07-2009, 21:05:17
U deshka me mbajt bateri rezerv,se po mbaruan baterit ne nje ndonje moemnt te papershtatshem,vaj halli,, LOL

bli dy telekomanda e ne rregull je  :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21 ne: 01-07-2013, 19:08:06
ca o kjo?

Temat e fundit