×
Hyrja
Profili

Per te komanduar nje grua!!!

Per te komanduar nje grua!!!

· 22 · 3732

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

ne: 29-07-2009, 15:05:54
Thua te jete mjeti i duhur?
« Editimi i fundit: 09-05-2020, 23:49:04 nga M A X »

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-07-2009, 18:20:55
 ky mjet sado te kushtoj eshte lire  :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 29-07-2009, 22:27:04
 :D :D...keta te dy butonat e fundit + dhe -.. per zmadhim dhe zvogelim jane besoj. :D...aaahhhh sikur kaq lehte te ishte :d

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 29-07-2009, 22:44:10
ky mjet sado te kushtoj eshte lire  :)

Jam 120% i një mendjeje :D

#4 ne: 30-07-2009, 17:50:30
ky mjet sado te kushtoj eshte lire  :)

 LOL LOL LOL  u shkatarrova me kete!! e forte fare!!!!!!

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 30-07-2009, 21:22:51
PERFECT do ishte sikur te kishte dhe nje buton tjeter rezerve "mute", per c'do rast :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 30-07-2009, 21:26:59
paska dale ne treg e kjo tjetra   :D LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 30-07-2009, 21:28:15
kjo tjetra qenka shume e thjeshte ne perdorim 2 butona paska LOL LOL

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 30-07-2009, 22:03:36
kjo tjetra qenka shume e thjeshte ne perdorim 2 butona paska LOL LOL

E pra, s'kërkojmë shumë ne... Ato butonat e tjerë i kemi porositur nga halli, jo nga malli.

Sa krijesa të ndërlikume jeni ju femrat, apapapapa...

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 30-07-2009, 22:05:48
e pra e Syrgjo  :D dhe pse se njof veten per shume te nderlikuar mendoj se truri mashkullor eshte shume "i nderlikuar" per te kuptuar "thjeshtesine" tone  :P LOL

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 30-07-2009, 22:19:18
e pra e Syrgjo  :D dhe pse se njof veten per shume te nderlikuar mendoj se truri mashkullor eshte shume "i nderlikuar" per te kuptuar "thjeshtesine" tone  :P LOL

Po pra po, ju jeni të ndërlikuara deri në thjeshtësi :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 30-07-2009, 22:21:00
po pra jemi aq te thjeshta sa dime te bejme qe ju te thoni jemi te komplikuara  :P :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 30-07-2009, 22:27:30
po pra jemi aq te thjeshta sa dime te bejme qe ju te thoni jemi te komplikuara  :P :D

Kjo vlen për të dyja palët ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 30-07-2009, 22:36:03
Kjo vlen për të dyja palët ;)

yesssss rrofte barazia gjinore  :P :perqafim LOL

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 31-07-2009, 08:13:36
PERFECT do ishte sikur te kishte dhe nje buton tjeter rezerve "mute", per c'do rast :D

E ka (telekomanda e pare). Lart fare, ne te majte.

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 31-07-2009, 09:02:26
U deshka me mbajt bateri rezerv,se po mbaruan baterit ne nje ndonje moemnt te papershtatshem,vaj halli,, LOL

#16 ne: 31-07-2009, 09:07:43
Une per vete do zgjidhja vetem ate telekomanden e kuqe me dy butona. Sa e thjeshte dhe e mire!

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 31-07-2009, 09:40:53
Une per vete do zgjidhja vetem ate telekomanden e kuqe me dy butona. Sa e thjeshte dhe e mire!

Me duket se eshte vec per burrat...

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 31-07-2009, 10:14:49
E ka (telekomanda e pare). Lart fare, ne te majte.
Une dua dy (2) butone, per c'do rast :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 31-07-2009, 18:50:27
Une dua dy (2) butone, per c'do rast :D

Brentian, e di që e ke mirë ti... se dihet që butonat e telekomandave mund të prishen nga përdorimi i shpeshtë :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 31-07-2009, 21:05:17
U deshka me mbajt bateri rezerv,se po mbaruan baterit ne nje ndonje moemnt te papershtatshem,vaj halli,, LOL

bli dy telekomanda e ne rregull je  :P LOL

 • Postime: 12743

#21 ne: 01-07-2013, 19:08:06
ca o kjo?

Temat e fundit