Profili ynë që je në Facebook - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Profili ynë që je në Facebook

Profili ynë që je në Facebook

· 13 · 2121

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-11-2010, 00:00:50
Profili ynë që je në Facebook, u shenjtëroftë domeni yt! Ardhshin Notifications e tua, u bëftë dëshira jote si në Wall dhe në Events. News Feed tonë të përditshëm jepna sot. Falna Spamet që dërgojmë, sikundër ua falim ne dërguesve tanë, dhe mos na shtjer në Block, por shpëtona nga Disable Account.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 28-11-2010, 00:20:46
hahaha.. :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 28-11-2010, 11:00:41
AMEN LOL

 • Postime: 77
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 28-11-2010, 11:22:53
Profili ynë që je në Facebook, u shenjtëroftë domeni yt! Ardhshin Notifications e tua, u bëftë dëshira jote si në Wall dhe në Events. News Feed tonë të përditshëm jepna sot. Falna Spamet që dërgojmë, sikundër ua falim ne dërguesve tanë, dhe mos na shtjer në Block, por shpëtona nga Disable Account.

pergjigjen time  e ka dhen Maxi   :D

amen :D :D

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 28-11-2010, 13:57:18
amin

hahha shum interesant

 • Postime: 336
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 11-10-2019, 00:12:45
Hahahaha, e bukur kjo 😃

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 11-10-2019, 07:56:32
Profili im, mu thaft dora që të mbylla e të rihapa sërish  :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 11-10-2019, 08:23:40
Sdi se vetem futem aty per te lexuar ne disa grupe :D

 • Postime: 233
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 12-10-2019, 06:17:47
Sdi se vetem futem aty per te lexuar ne disa grupe :D
[/quoteJe te Lolita ? :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 12-10-2019, 09:25:00
@Passion, po dhe aty :D

 • Postime: 233
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 12-10-2019, 09:40:55

 • Postime: 7084
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 12-10-2019, 21:20:21
Atehere cupa e tezes ma nxiu...
Hape oj goce tha, jemi gjithe fisi,ti mungon 😂.
Por "ritakimin" me shoqërinë e fëmijërisë dhe universitetit, mund ta quaj si te vetmin pozitivitet te  Fb-se.

Ps: Syrgjyn nga na je syrgjynosur

 • Postime: 233
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 12-10-2019, 21:35:55
Atehere cupa e tezes ma nxiu...
Hape oj goce tha, jemi gjithe fisi,ti mungon 😂.
Por "ritakimin" me shoqërinë e fëmijërisë dhe universitetit, mund ta quaj si te vetmin pozitivitet te  Fb-se.

Ps: Syrgjyn nga na je syrgjynosur

Ka e te mira.

Sot im vella
hera e pare organizuan nje takim
te ish Petagogjikes. :)

Organizatore e si nisme nje shoqja e tij
edhe kan nga marsi qe e kan organizuar,edhe lane diten e sotme.

Shumica jan mbledhur.
Krijuan e nje grup te tyren nw fb
ku fjith diten shkruajne. :D

Sa shum kishin per te thene ne grup. :)

Fal FB  :D

Temat e fundit