Qytetarët e Shqiperisë - Ramadan Krasniqi (Dani) Kryeparlamentar - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Qytetarët e Shqiperisë - Ramadan Krasniqi (Dani) Kryeparlamentar

Qytetarët e Shqiperisë - Ramadan Krasniqi (Dani) Kryeparlamentar

· 48 · 3494

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 24-02-2013, 15:55:24
Ramadan Krasniqi ashtu si Mahmut Ferati, që të dy janë këngetarë

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-02-2013, 01:12:08
kjo s'eshte per humor, por kjo injorance eshte tragjike mendoj une...

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-02-2013, 15:11:24
Humor perderisa nje shtet i tille nuk ekziston dhe s´ka per te ekzistuar kurre - ne mendjen time jo. Mire bejne pse nuk dine gje rreth ketij shteti artificial - thjesht eshte nje krahine e Shqiperise Etnike. Gjithsesi, respekt.

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 25-02-2013, 16:51:11
Humor perderisa nje shtet i tille nuk ekziston dhe s´ka per te ekzistuar kurre - ne mendjen time jo. Mire bejne pse nuk dine gje rreth ketij shteti artificial - thjesht eshte nje krahine e Shqiperise Etnike. Gjithsesi, respekt.

ketu s'ka ndonje problem te madh, perderisa nje mendim i tille egziston VETEM (ne mendjen tende)... :-)

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 25-02-2013, 17:24:15
ketu s'ka ndonje problem te madh, perderisa nje mendim i tille egziston VETEM (ne mendjen tende)... :-)

Patjeter - VETEM ne mendjen time. Me me rendesi eshte se 70% e popullates se kesaj krahine jane i te te njetit mendim.

#5 ne: 25-02-2013, 20:20:05
Pjesa me e bukur e kesaj videos eshte kur ai robi po vrapon dhe mezi po pret te shkoje ne destinacion pasi aty ka kuptim jeta e tij dhe endrrat e tij. Dhe destinacioni eshte Tirana ose Las Vegas sic njihet ndryshe dhe nga keta te ardhurit.

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 25-02-2013, 21:39:23
Tirana eshte bere Las Vegas ? Qe kur ore... ?  :D

#7 ne: 25-02-2013, 22:01:45
Tirana ka disa vite, gati nje dekade qe eshte kthyer ne Las Vegas.
Tirana quhet ndryshe dhe toka e premtuar dhe Izraelitet jane te gjith keta Shqiptaro-folesit e tjere (qe e flasin Shqipen me zhargon) qe duan te hyjne ne token e premtuar.
Vetem ne token e premtuar ka jeta kuptim per keta Shqiptaro-folesit.
Sic e shikon dhe vete ne video, ai do te vije me vrap ne Tirane qe te festoje pamvaresine e vendit te vet dhe do te dije se cfare mendojne njerezit ne token e premtuar (qe asnjeri se rru trapin se jan ne Las Vegas te gjith) ne lidhje me pamvarsine e vendit te vet.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8 ne: 25-02-2013, 22:10:28
Dua  te iki ne Tirane allias Vegas

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 26-02-2013, 16:08:21
Tirana ka disa vite, gati nje dekade qe eshte kthyer ne Las Vegas.
Tirana quhet ndryshe dhe toka e premtuar dhe Izraelitet jane te gjith keta Shqiptaro-folesit e tjere (qe e flasin Shqipen me zhargon) qe duan te hyjne ne token e premtuar.
Vetem ne token e premtuar ka jeta kuptim per keta Shqiptaro-folesit.
Sic e shikon dhe vete ne video, ai do te vije me vrap ne Tirane qe te festoje pamvaresine e vendit te vet dhe do te dije se cfare mendojne njerezit ne token e premtuar (qe asnjeri se rru trapin se jan ne Las Vegas te gjith) ne lidhje me pamvarsine e vendit te vet.

Toke e premtuar apo jo, toka jote eshte gjithashtu e imja dhe anasjelltas.
Jemi nje popull, me; histori, kulture dhe gjuhe te njejte, porse me perkatesi fetare te ndryshme. Nderkaq, eshte tejet e rendesishme te theksohet, se ateistet nuk perbejne as edhe nje pakice, qofte sado e vockel, te popullates. Kjo eshte i gje shume pozitive.

Zhargon pse te shtypur, por assesi te shkrire (asimiluar).

#10 ne: 26-02-2013, 16:23:45
Ju qe vini ne Las Vegas me dhisni fare me ket llogjiken tuj. Dhe une ne fakt kam mesuar shume nga keta te ardhurit. Kam mesu qe dialogu eshte gjithmon opsional ndersa druri eshte gjithmon i domosdoshem.

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 26-02-2013, 16:41:59
Quaje si te kesh qejf, Las Vegas o Tirane - ata vijne ne toke te tyren.

#12 ne: 26-02-2013, 16:43:34
Quaje si te kesh qejf, Las Vegas o Tirane - ata vijne ne toke te tyren.


Degjo po te perdoresh ket llogjiken tate i bi qe Serbi e ka Kosoven token e tyre.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13 ne: 26-02-2013, 16:47:22
Quaje si te kesh qejf, Las Vegas o Tirane - ata vijne ne toke te tyren.


Ca po thu mer trim

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 26-02-2013, 16:47:36
Serbi nuk flet shqip.  :P

#15 ne: 26-02-2013, 16:48:25
Serbi nuk flet shqip.  :P

As ti nuk flet Shqip. Un kur flas me nji Kosovar me duhet nji perkthys.

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 26-02-2013, 16:49:11
Ca po thu mer trim

Ti je femer, nuk ke vesh per politke...  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17 ne: 26-02-2013, 16:50:23
Lol
Une jam xhozefina or ti
Ska me tuc mark dhe loke

#18 ne: 26-02-2013, 16:50:46
Ti je femer, nuk ke vesh per politke...  :D

E ashtu eshte ne fakt keto femrat e kan venin ne guzhine, por kur zbresin ne Las Vegas keto femrat tuja ju pastaj i vrisni se ato fillojn lujn bixhoz. Kjo tregon qe nuk i keni bere mire lavazh.

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 26-02-2013, 16:50:49
As ti nuk flet Shqip. Un kur flas me nji Kosovar me duhet nji perkthys.


Mbase duhet t´i kesh folur greqisht....

#20 ne: 26-02-2013, 16:51:57

Mbase duhet t´i kesh folur greqisht....

Edhe ket difekt e keni ju qe vini ne Las Vegas, nqs ju thu qe nuk jemi dakort me ju dmth qe jemi te gjith nga Greqia.

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 26-02-2013, 16:52:32
E ashtu eshte ne fakt keto femrat e kan venin ne guzhine, por kur zbresin ne Las Vegas keto femrat tuja ju pastaj i vrisni se ato fillojn lujn bixhoz. Kjo tregon qe nuk i keni bere mire lavazh.


Thenie ironike apo alegorike...? hahahah....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22 ne: 26-02-2013, 16:52:41
File mu ti kanis o palikari

#23 ne: 26-02-2013, 16:53:20

Thenie ironike apo alegorike...? hahahah....

Jo jo kjo ishte e vertete. babai vret gocen se ajo doli me nji cun. Kjo nuk lejohet ne kanunin X ose Y.

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 26-02-2013, 16:54:37
Edhe ket difekt e keni ju qe vini ne Las Vegas, nqs ju thu qe nuk jemi dakort me ju dmth qe jemi te gjith nga Greqia.

Une jam i bindur, qe, ti, me mire njeh greqishten sesa shqipen.

Temat e fundit