Qytetarët e Shqiperisë - Ramadan Krasniqi (Dani) Kryeparlamentar - 2 - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Qytetarët e Shqiperisë - Ramadan Krasniqi (Dani) Kryeparlamentar

Qytetarët e Shqiperisë - Ramadan Krasniqi (Dani) Kryeparlamentar

· 48 · 2790

#25 ne: 26-02-2013, 16:55:14
Une jam i bindur, qe, ti, me mire njeh greqishten sesa shqipen.

Keto bindje do na sjellin me afer si kombe.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#26 ne: 26-02-2013, 16:55:27
Dhe mire ja beri pises...dashka shok ajo. Vetem burre lejohet nga anet tona

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#27 ne: 26-02-2013, 16:56:32
Keto bindje do na sjellin me afer si kombe.

Ka qene logo e AMC kompani greke
Amc ju sjellim me afer

#28 ne: 26-02-2013, 16:58:53
Ka qene logo e AMC kompani greke
Amc ju sjellim me afer
lol gjynof qe nuk vazhdova per marketing.

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 26-02-2013, 16:58:56
File mu ti kanis o palikari

Pergjigjja nga Google translate; "ajo goca duhet te te kete fyer, porse ne ç´menyre, nuk e di".

#30 ne: 26-02-2013, 17:00:50
Pergjigjja nga Google translate; "ajo goca duhet te te kete fyer, porse ne ç´menyre, nuk e di".

Pse ca po thu ti tani qe as google nuk e perktheu pasi google eshte pro-Kosovar?

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 26-02-2013, 17:01:19
Keto bindje do na sjellin me afer si kombe.

Bindje qe ka gjase te shnderrohet ne nje dobi qe sherben ne te mire te kombit.

#32 ne: 26-02-2013, 17:03:54
Bindje qe ka gjase te shnderrohet ne nje dobi qe sherben ne te mire te kombit.

Duhet te pish shume droge qe ta shikosh ne menyre pozitive ket fjali.

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 26-02-2013, 17:04:24
Pse ca po thu ti tani qe as google nuk e perktheu pasi google eshte pro-Kosovar?

Google sucks (fjale qe nuk guxon te perkthehet ne shqip, ngase del qe....nejse....) E urrej Markun (Zuckerberg) pse e shpiku google.

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#34 ne: 26-02-2013, 17:05:26
Duhet te pish shume droge qe ta shikosh ne menyre pozitive ket fjali.

One for everyone, and all for each-other.

#35 ne: 26-02-2013, 17:05:38
Google sucks (fjale qe nuk guxon te perkthehet ne shqip, ngase del qe....nejse....) E urrej Markun (Zuckerberg) pse e shpiku google.

Kurse une urrej Larry Page dhe Sergey Brin qe shpiken Facebook-un.

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#36 ne: 26-02-2013, 17:07:11
Kurse une urrej Larry Page dhe Sergey Brin qe shpiken Facebook-un.

Pajtohem dhe me vjen mire. Me ne fund!  :P

#37 ne: 26-02-2013, 17:07:54
Tani qe u pajtuam, mos ke qef te ikesh ne Tirane ti thuash njeriu?

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#38 ne: 26-02-2013, 17:09:00
Google translate te tha o palikari a do me marr vesh te verteten..po ti aty mbylle veshet

Ik vrit veten tani

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#39 ne: 26-02-2013, 17:14:39
Kurse une urrej Larry Page dhe Sergey Brin qe shpiken Facebook-un.

 SKANDALI/Shkruan në FB-në eBerishës, kërcënohetme jetë dhe i dërgohetpolicia në zyrë


Shkruj ne fb po ta majti suci

#40 ne: 26-02-2013, 17:22:16
SKANDALI/Shkruan në FB-në eBerishës, kërcënohetme jetë dhe i dërgohetpolicia në zyrë


Shkruj ne fb po ta majti suci

Shif ate qe thash me siper : "dialogu eshte opsional, por druri i domosdoshem".
Me Salen psh duhet perdor taktike Amerikane. Pse Amerikane do thush ti? Sepse keta Amerikanet bejne lufte 1 her ne jav dhe ja kan marr doren. Psh nqs del Sala me 1000 veta me tank me vete, ti duhet te dalesh ose me 10 avione bombardues ose me 100 kundra-tank.
Edhe ne ket menyre e leviz balancin.

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#41 ne: 26-02-2013, 23:08:53
ju pershendes me nje kenge te danit-cke moj fiti, se e bete temen nje grindje politike...  :D

Ramadan Krasniqi - cke moj fiti

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#42 ne: 27-02-2013, 00:28:50
Nga nje tematik me permbajte humoristike, kaluat ne nje konflik , per asnjefer arsye.

Gerti1, sdua te debatoje me ty, sa i perket menyres qe thua shqipfoles, pasi sot ke shume mundesi te njohesh dhe viset qe jane jashte Shqiperis se 1913, dhe po deshe, une do te shoqeroje ne gjithe vendet dhe do e shikosh qe nuk do te drejtoj njeri gishtin dhe do te thote, Ja ky i huaj!

Kurse sa i perket videos, eshte per te ardhur keq, pasi e kam then une nje here dhe e them prap. Nuk bie macja ne kurriz, as Shqiptari nuk thote JO, NUK E DI!

Se te kishin qen personat ne interviste, te moshuar, do u thoja e kane nga mosha, por te rinjte, qe te vjen cudi, se cfare breza po pergatiten per te ardhmen.


Nejse, spo flas me shume, se vertet duhet bere dicka. Se kjo video, duhet postuar te FB i Berishes, per ti treguar se sa njohim njeri-tjetirn.

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#43 ne: 27-02-2013, 02:13:12
Lol, :-) se ska faj Sala pse keta qytetar Kane vendosur te qendrojne injorant ne epoken e informimit dixhital...
Sala flet rreth 7 gjuhe te huaja, ndersa keta injorantet nuk e dishin se ku bie Kosova ?
Besoj se keta te rinjet po ti pysesh kush eshte Justin Biber, ose Lady Gaga, me siguri se do ishin pergjigjur me saktesi...

#44 ne: 27-02-2013, 15:38:52
Gerti1, sdua te debatoje me ty

Ket kam mesuar dhe un nga ju Gjumasho. Dialogu opsional, druri i domosdoshem.

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#45 ne: 27-02-2013, 19:35:02
Ket kam mesuar dhe un nga ju Gjumasho. Dialogu opsional, druri i domosdoshem.

Mentalitet zbavites. Sido qe te kesh menduar, une mbeshtes mendimin tuaj, ama vetem kur behet fjale per ateiste te llojit tend, ngaqe jo te gjithe jeni njesoj. Gjithsesi, respekt.

#46 ne: 01-03-2013, 20:24:43
Me ty bohet i far muhabeti me thon te drejten. Dmth ti nuk me gju direkt me sopate kokes kur un te them qe Zoti nuk egziston. Apo me gju? Jo per gje por un kam mesu shume gjera ne jete. Kam mesur qe te rrij me helmetë prej hekuri ne rast se me gjuan ndonje me sopate kokes pa mendje.

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#47 ne: 01-03-2013, 22:34:09
Me ty bohet i far muhabeti me thon te drejten. Dmth ti nuk me gju direkt me sopate kokes kur un te them qe Zoti nuk egziston. Apo me gju? Jo per gje por un kam mesu shume gjera ne jete. Kam mesur qe te rrij me helmetë prej hekuri ne rast se me gjuan ndonje me sopate kokes pa mendje.

Lexoji shkresat e mia shume here qe te mund te kuptosh nje here. Pra, lexo prape keto

Citim
Mentalitet zbavites. Sido qe te kesh menduar, une mbeshtes mendimin tuaj, ama vetem kur behet fjale per ateiste te llojit tend, ngaqe jo te gjithe jeni njesoj. Gjithsesi, respekt.

Temat e fundit