Rrefimi i priftit shqiptar ne Vatikan - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rrefimi i priftit shqiptar ne Vatikan

Rrefimi i priftit shqiptar ne Vatikan

· 20 · 1667

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 08-11-2013, 22:35:58
Ky shkrim i referohet artikullit te djeshem ne Gazeta Express

Prifti katolik nga Kosova abuzoi seksualisht me një të mitur në Zvicër


VATIKAN


Prifti shqiptar: Shkelqesi, kam mekatuar rende dhe tashme jam penduar.

Papa: Rrefeme mekatin, bir.

Prifti shqiptar: Nuk mund....veshtire i nxjerr fjalet...

Papa: Kjo eshte arsyeja pse ke ardhur, bir, ndaj te te mos vije keq....rrefehu...

Prifti shqiptar: Mire...

Papa: Hap zemren, bir....

Prifti shqiptar: Kam abuzuar me nje femije...

Papa: Dreqi ta haje - edhe ti!!!??

Prifti shqiptar: Çfare? Si?

Papa: Asgje, asgje...me fal. Vazhdo, bir....

Prifti shqiptar: Sikurse thashe me pare - jam penduar...

Papa: Sa vjeç?

Prifti shqiptar: Pesedhjeteetre vjeç...

Papa: Femija?

Prifti shqiptar: Ah...tre vjeç...

Papa: ÇKA!!??

Prifti shqiptar: Jo, jo..bera shaka...

Papa: Mire...atehere, sa vjeç?

Prifti shqiptar: Kater vjeç...

Papa: ÇKA!!??

Prifti shqiptar: Fore, fore....hehe...

Papa: Tani m'i ngreh i cike nervat...

Prifti shqiptar: E di...me fal...

Papa: S´ka gje...vazhdo...

Prifti shqiptar: Do lutesh per mua?...

Papa: Si dukej?

Prifti shqiptar: Ajo?

Papa: D.t.th se paskeshe abuzuar me i femer?

Prifti shqiptar: Posi! Femer....neve shqiptaret s´jemi homos sikur jeni juve te kombesive te tjera....ne e bejme me se miri...

Papa: Paragjykim....

Prifti shqiptar: Jeni njesoj!

Papa: Meshkujt s´jane te njejte!!

Prifti shqiptar: Po, jane!

Papa: S´jane!!

Prifti shqiptar: Jane!

Papa: Shiptari djubre!

Prifti shqiptar: Hë?

Papa: Kam degjuar se keshtu ju thone serbet....

Prifti shqiptar: Vertet po...dhe??

Papa: Vazhdo qe aty ku e le...

Prifti shqiptar: Qe e veshur provokuese...

Papa: Bushter e ndyre!

Prifti shqiptar: Disi...

Papa: Dhe?....

Prifti shqiptar: Fillova ta ledhatoj e ta puth...

Papa: Vazhdo...

Prifti shqiptari: Pastaj, e çova...

Papa: Kembet?..apo?

Prifti shqiptar: Jo, shkelqesi - e çova ne shtepine time...

Papa: Ah...me fal...mire...po pastaj....

Prifti shqiptar: Shkelqesi, a nuk je mire - nga zeri sikur je i semure dhe renkon?

Papa: Jo, bir, ndjehem shume mire....vazhdo...

Prifti shqiptar: Pasi ajo vete pranoi te vije ne shtepine time....

Papa: Lere...kuptoj.. po tani po zeme sikur ndodheni ne dhomen tuaj....

Prifti shqiptar: Mire....kur hyme ne dho.....

Papa: Jo "kur hyme ne dhome"....na e lame qe tashme keni hyre dhe ndodheni ne shtrat...

Prifti shqiptar: Shkeleqesi, une s´permenda gje shtratin...

Papa: Nejse...kryesorja, tashme jeni ne dhome....dreqi ta haje!! po thuaje i here..."jemi ne dhome!!"...

Prifti shqiptar: Jemi ne dhome...

Papa: Po, pra!!

Prfiti shqiptar: Shkelqesi, tani eshte mire?

Papa: Mos pyet!!

Prifti shqiptar: Dhe e beme...

Papa: Jo! Mos nxito! Nuk e keni bere - ende jo!

Prifti shqiptar: Nuk me beson?

Papa: Te besoj ama mos nxito me rrefimin, bir...rrefehu me ngadale...

Prifti shqiptar: Mire, shkelqesia e juaj....atehere, ne....ku isha?...

Papa: "...e kapa e shtriva e zhvesha..."

Prifti shqiptar: Vertet?

Papa: Posi!!

Prifti shqiptar: E puthja sikletshem ne qafe dhe....

Papa: Vazhdo, bir....te lumte!...

Prifti shqiptar: E kishte fiksim puthjen ne qafe....

Papa: Kujt po i ha nese e kishte fiksim apo jo - vazhdo rrefimin....bir, vazhdo....

Prifti shqiptar: JO!

Papa: Mos!

Prifti shqiptar: Ajo bertiste....

Papa: Ah....mire....ashtu, bir...vazhdo....

Prifti shqiptar: Qau me lote...

Papa: Ia bere nga prapa?

Prifti shqiptar: Te ngrença mamicen, te thashe i here se neve s´jemi homos!!

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 08-11-2013, 23:40:02
Prift i dreqit gomari!

Shembull nga profeti Muhamed paska marr :(

Une jam pro tredhjes se ketyre :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-11-2013, 13:53:49
Muhammedi, sal-laALlahu alejhi ve salam, Paqja dhe Meshira e ALlahut qofshin mbi Te, eshte i shembull per gjithe njerezimin. Me Aishen nuk abuzoi - martesa u realizua bazuar ne Sheriatin.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3 ne: 09-11-2013, 17:10:31
Histori e stisur apo reale

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 12-11-2013, 20:49:54
Muhammedi, sal-laALlahu alejhi ve salam, Paqja dhe Meshira e ALlahut qofshin mbi Te, eshte i shembull per gjithe njerezimin. Me Aishen nuk abuzoi - martesa u realizua bazuar ne Sheriatin.

Juve plako jeni si puna e gjelit te detit. Sa here fishkelle, gjeli ja bo kollokollokollo.

Qe sot e tutje dua qe te me drejtohesh si Profesor, Doktor, Docient Gerti.

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 16-11-2013, 18:37:56
Juve plako jeni si puna e gjelit te detit. Sa here fishkelle, gjeli ja bo kollokollokollo.

Qe sot e tutje dua qe te me drejtohesh si Profesor, Doktor, Docient Gerti.Mire, i nderuar Genti

#7 ne: 16-11-2013, 22:14:01
"Mir i nderuar Profesor, Doktor, Docient Gerti" - kshu duhet te me ishe pergjigj pasi nqs nuk me ve ato titujt perpara dmth qe eshte blasfemi dhe do ikesh ne Ferr.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8 ne: 16-11-2013, 22:20:47
Gerti po te vje ora me shku edhe ti te Papuli te konfesohesh

#9 ne: 16-11-2013, 22:21:22
Nuk ka prift qe me merr persiper mu.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#10 ne: 16-11-2013, 22:22:07
Kaka si skaka....njoh une njerin

#11 ne: 16-11-2013, 22:25:57
vertet? Do kisha qef ta takoja.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#12 ne: 16-11-2013, 22:27:38
Vetem se ai ka nje ves gerti

#13 ne: 16-11-2013, 22:30:20
Lol.
Ca vesi Mishel?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14 ne: 16-11-2013, 22:34:28
Nuk ka dallim feje, moshe ,krahine kur bi shi
Rri rri dhe te .. LOL LOL

#15 ne: 16-11-2013, 22:37:12
 LOL

Obobo. Ky qenka profesionist dmth.
Qeka me rrezik puna dhe duhet me u mat mir para se ta takosh ket.
Vallaj, nuk ma mban bytha.  ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#16 ne: 16-11-2013, 22:39:32
Pune bythe ...gjelle qensh gerto lol

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 20-11-2013, 16:38:15
Gerti po te vje ora me shku edhe ti te Papuli te konfesohesh

sa po e kerkoja kete fjale kofisoihesh

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#18 ne: 20-11-2013, 16:40:15
E ke gjet gabim

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 20-11-2013, 16:40:49
si?

Temat e fundit