×
Hyrja
Profili

Rrefimi i priftit shqiptar ne Vatikan

Rrefimi i priftit shqiptar ne Vatikan

· 20 · 1237

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

ne: 08-11-2013, 22:35:58
Ky shkrim i referohet artikullit te djeshem ne Gazeta Express

Prifti katolik nga Kosova abuzoi seksualisht me një të mitur në Zvicër


VATIKAN


Prifti shqiptar: Shkelqesi, kam mekatuar rende dhe tashme jam penduar.

Papa: Rrefeme mekatin, bir.

Prifti shqiptar: Nuk mund....veshtire i nxjerr fjalet...

Papa: Kjo eshte arsyeja pse ke ardhur, bir, ndaj te te mos vije keq....rrefehu...

Prifti shqiptar: Mire...

Papa: Hap zemren, bir....

Prifti shqiptar: Kam abuzuar me nje femije...

Papa: Dreqi ta haje - edhe ti!!!??

Prifti shqiptar: Çfare? Si?

Papa: Asgje, asgje...me fal. Vazhdo, bir....

Prifti shqiptar: Sikurse thashe me pare - jam penduar...

Papa: Sa vjeç?

Prifti shqiptar: Pesedhjeteetre vjeç...

Papa: Femija?

Prifti shqiptar: Ah...tre vjeç...

Papa: ÇKA!!??

Prifti shqiptar: Jo, jo..bera shaka...

Papa: Mire...atehere, sa vjeç?

Prifti shqiptar: Kater vjeç...

Papa: ÇKA!!??

Prifti shqiptar: Fore, fore....hehe...

Papa: Tani m'i ngreh i cike nervat...

Prifti shqiptar: E di...me fal...

Papa: S´ka gje...vazhdo...

Prifti shqiptar: Do lutesh per mua?...

Papa: Si dukej?

Prifti shqiptar: Ajo?

Papa: D.t.th se paskeshe abuzuar me i femer?

Prifti shqiptar: Posi! Femer....neve shqiptaret s´jemi homos sikur jeni juve te kombesive te tjera....ne e bejme me se miri...

Papa: Paragjykim....

Prifti shqiptar: Jeni njesoj!

Papa: Meshkujt s´jane te njejte!!

Prifti shqiptar: Po, jane!

Papa: S´jane!!

Prifti shqiptar: Jane!

Papa: Shiptari djubre!

Prifti shqiptar: Hë?

Papa: Kam degjuar se keshtu ju thone serbet....

Prifti shqiptar: Vertet po...dhe??

Papa: Vazhdo qe aty ku e le...

Prifti shqiptar: Qe e veshur provokuese...

Papa: Bushter e ndyre!

Prifti shqiptar: Disi...

Papa: Dhe?....

Prifti shqiptar: Fillova ta ledhatoj e ta puth...

Papa: Vazhdo...

Prifti shqiptari: Pastaj, e çova...

Papa: Kembet?..apo?

Prifti shqiptar: Jo, shkelqesi - e çova ne shtepine time...

Papa: Ah...me fal...mire...po pastaj....

Prifti shqiptar: Shkelqesi, a nuk je mire - nga zeri sikur je i semure dhe renkon?

Papa: Jo, bir, ndjehem shume mire....vazhdo...

Prifti shqiptar: Pasi ajo vete pranoi te vije ne shtepine time....

Papa: Lere...kuptoj.. po tani po zeme sikur ndodheni ne dhomen tuaj....

Prifti shqiptar: Mire....kur hyme ne dho.....

Papa: Jo "kur hyme ne dhome"....na e lame qe tashme keni hyre dhe ndodheni ne shtrat...

Prifti shqiptar: Shkeleqesi, une s´permenda gje shtratin...

Papa: Nejse...kryesorja, tashme jeni ne dhome....dreqi ta haje!! po thuaje i here..."jemi ne dhome!!"...

Prifti shqiptar: Jemi ne dhome...

Papa: Po, pra!!

Prfiti shqiptar: Shkelqesi, tani eshte mire?

Papa: Mos pyet!!

Prifti shqiptar: Dhe e beme...

Papa: Jo! Mos nxito! Nuk e keni bere - ende jo!

Prifti shqiptar: Nuk me beson?

Papa: Te besoj ama mos nxito me rrefimin, bir...rrefehu me ngadale...

Prifti shqiptar: Mire, shkelqesia e juaj....atehere, ne....ku isha?...

Papa: "...e kapa e shtriva e zhvesha..."

Prifti shqiptar: Vertet?

Papa: Posi!!

Prifti shqiptar: E puthja sikletshem ne qafe dhe....

Papa: Vazhdo, bir....te lumte!...

Prifti shqiptar: E kishte fiksim puthjen ne qafe....

Papa: Kujt po i ha nese e kishte fiksim apo jo - vazhdo rrefimin....bir, vazhdo....

Prifti shqiptar: JO!

Papa: Mos!

Prifti shqiptar: Ajo bertiste....

Papa: Ah....mire....ashtu, bir...vazhdo....

Prifti shqiptar: Qau me lote...

Papa: Ia bere nga prapa?

Prifti shqiptar: Te ngrença mamicen, te thashe i here se neve s´jemi homos!!

 • Postime: 1283

#1 ne: 08-11-2013, 23:40:02
Prift i dreqit gomari!

Shembull nga profeti Muhamed paska marr :(

Une jam pro tredhjes se ketyre :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-11-2013, 13:53:49
Muhammedi, sal-laALlahu alejhi ve salam, Paqja dhe Meshira e ALlahut qofshin mbi Te, eshte i shembull per gjithe njerezimin. Me Aishen nuk abuzoi - martesa u realizua bazuar ne Sheriatin.

 • Postime: 12743

#3 ne: 09-11-2013, 17:10:31
Histori e stisur apo reale

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 12-11-2013, 20:49:54
Muhammedi, sal-laALlahu alejhi ve salam, Paqja dhe Meshira e ALlahut qofshin mbi Te, eshte i shembull per gjithe njerezimin. Me Aishen nuk abuzoi - martesa u realizua bazuar ne Sheriatin.

Juve plako jeni si puna e gjelit te detit. Sa here fishkelle, gjeli ja bo kollokollokollo.

Qe sot e tutje dua qe te me drejtohesh si Profesor, Doktor, Docient Gerti.

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 16-11-2013, 18:37:56
Juve plako jeni si puna e gjelit te detit. Sa here fishkelle, gjeli ja bo kollokollokollo.

Qe sot e tutje dua qe te me drejtohesh si Profesor, Doktor, Docient Gerti.Mire, i nderuar Genti

#7 ne: 16-11-2013, 22:14:01
"Mir i nderuar Profesor, Doktor, Docient Gerti" - kshu duhet te me ishe pergjigj pasi nqs nuk me ve ato titujt perpara dmth qe eshte blasfemi dhe do ikesh ne Ferr.

 • Postime: 12743

#8 ne: 16-11-2013, 22:20:47
Gerti po te vje ora me shku edhe ti te Papuli te konfesohesh

#9 ne: 16-11-2013, 22:21:22
Nuk ka prift qe me merr persiper mu.

 • Postime: 12743

#10 ne: 16-11-2013, 22:22:07
Kaka si skaka....njoh une njerin

#11 ne: 16-11-2013, 22:25:57
vertet? Do kisha qef ta takoja.

 • Postime: 12743

#12 ne: 16-11-2013, 22:27:38
Vetem se ai ka nje ves gerti

#13 ne: 16-11-2013, 22:30:20
Lol.
Ca vesi Mishel?

 • Postime: 12743

#14 ne: 16-11-2013, 22:34:28
Nuk ka dallim feje, moshe ,krahine kur bi shi
Rri rri dhe te .. LOL LOL

#15 ne: 16-11-2013, 22:37:12
 LOL

Obobo. Ky qenka profesionist dmth.
Qeka me rrezik puna dhe duhet me u mat mir para se ta takosh ket.
Vallaj, nuk ma mban bytha.  ;)

 • Postime: 12743

#16 ne: 16-11-2013, 22:39:32
Pune bythe ...gjelle qensh gerto lol

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 20-11-2013, 16:38:15
Gerti po te vje ora me shku edhe ti te Papuli te konfesohesh

sa po e kerkoja kete fjale kofisoihesh

 • Postime: 12743

#18 ne: 20-11-2013, 16:40:15
E ke gjet gabim

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 20-11-2013, 16:40:49
si?

Temat e fundit