Sa gei eshte i dashuri juaj? - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa gei eshte i dashuri juaj?

Sa gei eshte i dashuri juaj?

· 6 · 2763

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 18-02-2009, 10:36:12
Atehere, kjo funksionon ne kete menyre:

Vizitoni kete faqe: http://gay.evilsun.org
Plotesoni te dhenat per te dashurin/fejuarin/bashkeshortin tuaj
Shihni rezultatin

P.S: Edhe vete djemte mund ta bejne kete test....
 
« Editimi i fundit: 22-10-2020, 15:09:11 nga M A X »

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 18-02-2009, 10:38:53
hahaahahahaa e bukur kjo

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 18-02-2009, 11:32:37
23.7%...hahahaha I should keep him as he is only e lil bit gay it says.. :D :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#3 ne: 18-02-2009, 11:39:48
19% do e vras fare :D :P

#4 ne: 09-02-2011, 19:21:04
Atehere, kjo funksionon ne kete menyre:

Vizitoni kete faqe: http://gay.evilsun.org
Plotesoni te dhenat per te dashurin/fejuarin/bashkeshortin tuaj
Shihni rezultatin

P.S: Edhe vete djemte mund ta bejne kete test....

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 18-05-2011, 08:37:45
Kjo me doli: Your boyfriend is 14.3% Gay!

Your boyfriend is totally straight.
How boring for you.  :P

Temat e fundit