Si te besh per vete..... - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te besh per vete.....

Si te besh per vete.....

· 63 · 15849

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 20-08-2007, 10:11:10
SI TE BESH PER VETE NJE FEMER……..
 
1. Beji shume komplimente,
2. Respektoje,
3. Perkedhele,
4. Puthe me pasion,
5. Duaje me gjith veten tende,
6. Degjoje me vemendje,
7. Pickoje (lehte)
8. Ngushelloje,
9. Mbroje,
10. Shtrengoje pas vetes,
11. Bej cdo gje per ta mbajtur,
12. Shpenzo para per te,
13. Rrethoje me bizhu,
14. Beje te ndihet e sigurte,
15. Merakosu per te,
16. Qendroi prane,
17. Mbeshtete gjithmone,
18. Shko deri ne fund te botes per te.

……..SI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

1. Paraqitiu nudo,
2. Gatuaj!

http://mamadhia.wordpress.com/

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#1 ne: 20-08-2007, 15:51:15
……..SI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

....
....
3. Mos flit shume

 :D

#2 ne: 20-08-2007, 20:43:51
si te besh nje mashkull per vete..foli per seksin :D

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#3 ne: 20-08-2007, 21:37:52
sa e zhgënjyer nga meshkujt ti Capi-kenja...

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 20-08-2007, 21:57:17
……..SI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

....
....
3. Mos flit shumë

 :D

He, ketu qendro. Pikes i ke rene. Meshkujt s'para i kane qejf llafazanet e medhaja. :d

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#5 ne: 21-08-2007, 15:30:26
si te besh një mashkull për vete..foli për seksin :D

E ke gabim yllo, gruja perfekte nuk ka goje :D po ka deshire te pashterrshme per seks! :D

#6 ne: 21-08-2007, 22:05:15
gruaja perfekte te ben mendjen dhalle pa hyre ne shtepi...kur hyn ne shtepi harrohet..jepet pas kenaqesise :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 22-08-2007, 17:10:09
me mua paska ndodhur gjithmone e kunderta........ LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 22-08-2007, 17:40:37
SI TE BESH PER VETE NJE FEMER……..
 
...
18. Shko deri në fund te botës për te.

Vallaj... edhe kete e kam bere! :D

#9 ne: 22-08-2007, 20:07:18
Ja paske gjete fundin botes ti re shoku??!!!! :S


Si ishte na trego i cike?  ;)

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 23-08-2007, 03:05:03
Ja paske gjete fundin botës ti re shoku??!!!! :S

Si ishte na trego i cike?  ;)

Amerike hesapi, c'te te tregoj me pare... :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#11 ne: 23-08-2007, 20:05:41
qe ta besh tamam per vete lyeje me vaj ulliri gjitha pjeset e trupit dhe beji masazh rreth 1 ore.dhe pastaj rreshqet vete cdo gje per mrekulli :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 24-08-2007, 07:52:14
qe ta besh tamam për vete lyeje me vaj ulliri gjitha pjeset e trupit dhe beji masazh rreth 1 ore.dhe pastaj rreshqet vete çdo gjë për mrekulli :D

WOW eshte kete s'e kishim provuar ndonjehere. Le te lexoje me vemendje dikush ketu poshte. ;)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 24-08-2007, 07:53:35
Amerikë hesapi, ç'të te tregoj me pare... :P

Amerika - fundi?!  :-[ :P Wow paskemi qene ne krye neve ne Shqiperi dhe s'e dinim?! LOL

Po c'te na tregosh me pare. Fillo te na tregosh me ate qe I'a vlejti apo jo (dmth qe shkove deri ne fund te botes per te)?!  :S

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#14 ne: 24-08-2007, 14:53:26
E thjeshtë fare coji nji PM :perqafim

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#15 ne: 24-08-2007, 23:42:07
qe ta besh tamam për vete lyeje me vaj ulliri gjitha pjeset e trupit dhe beji masazh rreth 1 ore.dhe pastaj rreshqet vete çdo gjë për mrekulli :D

pse jo, prit edhe i domate, hudhi pak uthull edhe bohet sallat femra!

ka vajra speciale per masazh mer plak, ske nevoje te futesh ne kuzhine fare!

#16 ne: 25-08-2007, 12:02:29
karatist, harrove rigonin e sallates femerore;-)) m´shkrive me postimin tend, i forte qeke ama!
po mjetet e guzhines nuk jane te keqia;-)) perfytyro nje shishe shampanje (jo shume te ftohte per derdhjen mbi trup;-)) nje shege te ndare pergjysem etj...s´eshte keq fare...

pa vlerat ushqimore s´ka dashuri

#17 ne: 25-08-2007, 12:29:01
Emira teoria e Dashuria kalon nga stomaku ka rene. Tashme dashuria kalon mes kembve!  Lajmi  i fundit ishte "Arti i te dashuruarit vdiq. Tashme ta lypin direkt" Ky eshte realiteti na pelqen a jo! :D

#18 ne: 25-08-2007, 13:03:26
E SHEH QE JAM KONSERVATIVE une mishel;-))

UNE KAM GATUAR PER HERE TE PARE PER TE DASHURIN FASULE PA MISH DHE SI SALLATE KISHA BERE LULELAKER ME QEPE HUDHER UTHULL VOJ ULLINI DHE RIGON plus qe i hengrem te tera me nje gjysem kile buke, alla shqiptarce...se une vdes per guzhinen shqiptare.
me sa duket i pelqeu, po s´ma kerkoi, ja kerkova une

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

duhet me i ushqy mire burrat se, si thote Chekevara: Gruja do shume "pune" :P :P :P

#19 ne: 25-08-2007, 13:10:51
me thene te drejten ju rrejta, s´kisha gatuar per ate faktikisht, se e bera muhabetin corbe;-) po kisha gatuar normalisht per veten dhe gocen dhe thoja me vete: po u soll mire ky bukuroshi, do e ftoj per dreke ne shtepi dhe ja bej kurthin aty ;)pa pritur e pa kujtuar...po nuk u soll mire, s´e meriton groshen e partise :P

nejse pas fasuleve dolem nje shetitje nga ana lumit dhe ty u puthem...

ne darke pastaj ai iku ne shtepine e shokut te ngushte per te zbrazur zemren nga lumturia e madhe qe e kish kapu, kurse une pregatita dhomen e gjumit me shume vlera ushqimore per gjithe naten LOL LOL LOL LOL (goca kthehej te nesermen...)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#20 ne: 25-08-2007, 13:21:04
WOW është këtë s'e kishim provuar ndonjëherë. Le të lexoje me vëmendje dikush këtu poshtë. ;)
provoje moj se paske shkuar dem me duket,jepi mos humb asnje sekonde,hidhu qe ne kete moment :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 25-08-2007, 14:15:35
ka te drejte emira, disa pije i rregullojne shume gjerat.....
te preferuarat e mija jane, champanja, beilis(liker uiski)dhe ursus(votka me shije fruti)....
champanja dihet, nuk gabon kurre, po pati edhe ca luleshtrydhe per ta shoqeruar(mun te kuptohet nga kafshimet e tyre, sa e zonja eshte per pastaj...)

beylys perdoret ekskluzivisht nga ato(femrat), ju pelqen shija ne pjese te veqanta te trupit te "atyre"

kurse ursus e perdor eksluzivisht une....kur eshte e ftohte dhe perdoret ne pjese te veqanta te trupit te "asaj" ben mrekullira.....

keto jane per te hapur oreksin......se pastaj duhet pune dhe vetem pune :D :D :D :D :D
sport i veshtire.. LOL LOL LOL LOL

#22 ne: 25-08-2007, 19:42:13
nuk eshte halli ta besh per vete....halli eshte ta mbash :D

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#23 ne: 25-08-2007, 19:47:26
nuk është halli ta besh për vete....halli është ta mbash :D

Po e kape aty ku i dhemb me shume ska ku vete :D

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 26-08-2007, 23:41:49
Unë nuk gatuaj për te, ai gatuan për mua te me bëj për vete!!!  :P :D

Temat e fundit