The new IRS penis tax - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

The new IRS penis tax

The new IRS penis tax

· 2 · 1355

  • Postime: 1740
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 08-11-2011, 06:39:49
The only thing the Internal Revenue Service has not
yet taxed is the penis.
This is due to the fact that 40% of the time it is
hanging around unemployed. 30% of the time it is hard up, 20% of the time it is pissed off, and 10% of the time it's in the hole. It has two dependents, but they're nuts!
Effective January 2004, penises will be taxed according to size. The tax brackets are as follows:
10"-12" LUXURY TAX
8"-10" POLE TAX
5"-8" PRIVILEGE TAX
4"-5" NUISANCE TAX
Males exceeding 12 inches must file under capital
gains. Anyone under 4 inches is eligible for a refund.
PLEASE DO NOT ASK FOR AN EXTENSION!

  • Postime: 12285
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 08-11-2011, 09:43:09
LOL

Temat e fundit