×
Hyrja
Profili

Tradhtia ndaj burrit

Tradhtia ndaj burrit

· 94 · 3844

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#75 ne: 17-07-2013, 23:48:25
E the i her o i huaj

LOL

"e shkrove i here", o shqipfoles.....nuk po flasim, por po shkruajme

#76 ne: 17-07-2013, 23:49:42
LOL

"e shkrove i here", o shqipfoles.....nuk po flasim, por po shkruajme
Nuk e pranoj gjuhen tende o i huaj. Dhe imponimi jot ndalon tek automatiku im.

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#77 ne: 17-07-2013, 23:49:56
Nuk ia vlen...po dorezohem..... ia kalofshi mire dhe befshi gjume te embel!  :)

#78 ne: 17-07-2013, 23:50:38
Nuk ia vlen...po dorezohem..... ia kalofshi mire dhe befshi gjume te embel!

Dmth gjith enderrat e tua gjigande per nji Shqiperi te madhe i hodhe ne plera?

 • Postime: 12743

#79 ne: 17-07-2013, 23:52:12
Nuk ia vlen...po dorezohem..... ia kalofshi mire dhe befshi gjume te embel!  :)

pafsh serb.e turq ne endrra...mu si gjelle pasanikesh

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#80 ne: 17-07-2013, 23:54:33
Dmth gjith enderrat e tua gjigande per nji Shqiperi te madhe i hodhe ne plera?

sipas teje.......e leme me kaq? Une di te hiqem si femer dhe te mashtroj neper forume (*shaka), por jo edhe si kalama....

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#81 ne: 17-07-2013, 23:56:10
pafsh serb.e turq ne endrra...mu si gjelle pasanikesh

Mjaft me! Mjaft me, oj shtrige  :D

#82 ne: 17-07-2013, 23:56:32
Dmth paske virtyte dhe kufi ne ca gjera ti? Un thash se ishe nai ekstremist fondamentalist qe do me bashku kombe me zorr.
Qeke dhe genjeshtar pra.

Hajde se nuk je i pari por mos u merzit.

 • Postime: 12743

#83 ne: 17-07-2013, 23:56:46

sipas teje.......e leme me kaq? Une di te hiqem si femer dhe te mashtroj neper forume (*shaka), por jo edhe si kalama....

e ke myt me kte te funit

une personalisht ta njof ket merite po per arsye konfidencialiteti spo e them kush ke qene

 • Postime: 12743

#84 ne: 17-07-2013, 23:58:10
Mjaft me! Mjaft me, oj shtrige  :D

aaaaaaaaaa une jam ajo shtriga qe ti vdiqe te ta var lol

po leshte e pilos

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#85 ne: 17-07-2013, 23:59:42
Dmth paske virtyte dhe kufi ne ca gjera ti? Un thash se ishe nai ekstremist fondamentalist qe do me bashku kombe me zorr.
Qeke dhe genjeshtar pra.

Hajde se nuk je i pari por mos u merzit.

Do te te imponohet nga armiku. Heret o vone ke per te kerkuar nje Shqiperi te Bashkuar - NATO si ushtri nuk do te mbreteroje gjithmone!

#86 ne: 18-07-2013, 00:01:21
Do te te imponohet nga armiku. Heret o vone ke per te kerkuar nje Shqiperi te Bashkuar - NATO si ushtri nuk do te mbreteroje gjithmone!

Tani qe fole seriozisht vura re sa pall qe je.

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#87 ne: 18-07-2013, 00:01:37
aaaaaaaaaa une jam ajo shtriga qe ti vdiqe te ta var lol

po leshte e pilos

Mishel, me shaka e shkrova ate fjalen "shtrige"....e di, je njeri ama nje i atille greko-sll....what ever...

 • Postime: 12743

#88 ne: 18-07-2013, 00:02:52
mu kujtua nje vjershe na qiteti im. do them e kete e do sikterisem

e njehere qe mbolla drithe
mu dogj gruaja ne bithe
vallall ia kam bere te tera
shiqir i shpetoi vërra!

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#89 ne: 18-07-2013, 00:03:31
Tani qe fole seriozisht vura re sa pall qe je.

Mjaft me. Mire? E leme? Nuk ia vlen, besome!

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#90 ne: 18-07-2013, 00:04:06
mu kujtua nje vjershe na qiteti im. do them e kete e do sikterisem

e njehere qe mbolla drithe
mu dogj gruaja ne bithe
vallall ia kam bere te tera
shiqir i shpetoi vërra!

whaaaaaaaaaaaaaaaaa aat???!!!

 • Postime: 12743

#91 ne: 18-07-2013, 00:05:20
Mishel, me shaka e shkrova ate fjalen "shtrige"....e di, je njeri ama nje i atille greko-sll....what ever...

te isha ku ma gjen...se do nderohesha me histori te vjedhur nga popuj si i joni qe sdi te mbroj kulturen e tij
e vijne ca evgjiter si greket e ia vjedhin e behen te njohur ne tere boten per dicka qe skane ekzistuar kurre

ik aman fusja i dore supe groshe

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#92 ne: 18-07-2013, 00:08:37
te isha ku ma gjen...se do nderohesha me histori te vjedhur nga popuj si i joni qe sdi te mbroj kulturen e tij
e vijne ca evgjiter si greket e ia vjedhin e behen te njohur ne tere boten per dicka qe skane ekzistuar kurre

ik aman fusja i dore supe groshe

Do zgjidhet edhe ky problem! Jemi paksa te fjetur por jo edhe budallenj!

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#93 ne: 18-07-2013, 00:13:13
I SEE DEAD PEOPLE  :O

Temat e fundit