×
Hyrja
Profili

Urimi i 8 Marsit ne Kohen e Komunizmit.

Urimi i 8 Marsit ne Kohen e Komunizmit.

· 3 · 1371

  • Postime: 3258
  • Gjinia: Mashkull

ne: 13-02-2011, 11:30:54
Te dashura shoqe,

Ua kam vene dhe do tua ve
Ne dukje se sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush

Po ta dini ju se sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jus
Te gjitha do te ma jepni nga nje here
Te drejten e fjales

Prandaj Zhvishuni!
Nga keto mendime mikroborgjeze
Dhe mos me detyroni ti bie me dore
Tavolines dhe ta derdh....
Limonaten qe eshte mbi te...

Me respekt.
Shoket e Kolektivit.  :D :D

  • Postime: 1439
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-02-2011, 18:53:32
Prandaj Zhvishuni!
Nga keto mendime mikroborgjeze
Dhe mos me detyroni ti bie me dore
Tavolines dhe ta derdh....
Limonaten qe eshte mbi te...


kjo eshte e forte

Letra eshte publikuar qe kur doli fb diku ne nje grup e kam lexuar si leter :D

  • Postime: 165
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 13-02-2011, 21:01:23
me 8 mars do kem operacionin ne zemer or gjumash dhe ti ma thua vjersha :S

Temat e fundit