×
Hyrja
Profili

Video Humor

Vizitor · 124 · 32767

Video Humor

Vizitor · 124 · 32767

ne: 11-03-2005, 16:57:42
Keto humore jane, dhe duhet te jene PA ofendime, ndaj askujt ketu ne forum. Ju faleminderit per bashkpunimin.

Do te postoje me shume videoklipe humoresh sa ti gjej ato. Por ne te njejten kohe ju lutem postoni edhe ju videoklipe humoresh, po muajtet.
Per keto linqe me poshte ju nevojitet Real Player, ose ndonje video program tjeter.

http://www.hbo.com/av/billmaher/2005/maher_epi_open_46.smil

http://www.hbo.com/av/billmaher/2005/maher_epi_open_45.smil


Me poshte mund ta Shkarkoni Real Player:
http://www.real.com/

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 12-03-2005, 22:18:21
Ajo e dyta ishte fantastike....burro pse ne fut ne koke kesisoj mendimesh :D

#2 ne: 13-03-2005, 02:24:25
Lisa..........te pelqeu video humori 2 ? Edhe mua me pelqen shume.
Sidomos kur thote:
"Give your husbad Viox, you'll be glad you did." Sa shume kam qeshur me kete.

 • Postime: 60

#4 ne: 30-05-2005, 06:36:09
 VIDE  KLIP UMOR A KA MUNDESI  ME SHKARKUE BRE

 • Postime: 43
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 27-10-2005, 16:25:01
its so funny ............


>>SHKRAKO<<

 • Postime: 43
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 27-10-2005, 16:36:51
 :) :) :)
>>SHKARKO<<

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 27-10-2005, 16:45:44
Video Humore. Rreklama Makinash.


hidhi nje sy atyre videove me adrese http://207.44.188.226/ sepse asnje nga ato video spunon.
Del mesazhi: 404 Not Found
The requested URL '/Humor/video/Toyota,PoetryInMotion.mpg' was not found on this server.

 • Postime: 43
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 27-10-2005, 16:48:44
 :O :O :O

>>SHKARKO<<

 • Postime: 43
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 27-10-2005, 17:22:34

 ;)   :P
>>SHKARKO<<

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 30-10-2005, 19:34:11

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 30-10-2005, 19:36:54

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 30-10-2005, 19:38:00

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 31-10-2005, 18:43:36

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 31-10-2005, 18:51:19

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 31-10-2005, 18:52:39
Shume te mira!

Kam une nje video, por me duket eshte turp ta vendoje ketu. Eshte ngjarje e vertet!°  ^o)  :-[

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 10-11-2005, 18:02:42
Shume te mira!

Kam une nje video, por me duket eshte turp ta vendoje ketu. Eshte ngjarje e vertet!°  ^o)  :-[

Ec mer vere, se mbi 18 vjec jane te gjithe. po eshte fare fare, shkruaj., Video me Pulle te kuqe dhe dihet qe kush eshte poshte 18 do jete me prinderit perdore.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 10-11-2005, 18:12:55
Shikoe


Kjo gje ka ndodhur ne holland! Ju lutem me fal, por hiqeni nese ju duket e tepruar!

Kush nuk e gjen link me ketu, le te me kerkoje ne PM! :D

Me respekte Gjumashi!

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 10-11-2005, 19:06:52
Ahahahahahahahah sa e forte, cte ben MSN-ja sta ben perendia, ahahahaha e forte eshte, po dhe ata kolopucat, me zogj k..... si ben nena.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 10-11-2005, 19:09:00
Eh mire, dhe bile kur e kam pare une ate dite e di sa kam qesh! E pamundur!

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 10-11-2005, 20:00:41
LOL
Gjumashi... LOL
 :-[

 • Postime: 473
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 10-11-2005, 21:09:30
Shikoe


Kjo gje ka ndodhur ne holland! Ju lutem me fal, por hiqeni nese ju duket e tepruar!

Kush nuk e gjen link me ketu, le te me kerkoje ne PM! :D

Me respekte Gjumashi!

Mua nuk po me del ta shoh mire, me del e dubluar ne Wp, dhe Rp.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 11-11-2005, 18:53:26
Beje Save As...dhe do e shikosh! :)

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 22-12-2005, 23:12:14
.                              

Temat e fundit