×

Video Humor

Vizitor · 124 · 32027

Video Humor

Vizitor · 124 · 32027

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#100 ne: 14-03-2012, 00:35:06
The Italian Man Who went to Malta.


Menyra se si flet nje Italian, gjuhen Angleze. :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#101 ne: 19-04-2012, 09:24:09
hahahahahaah cfare gjeta rastesisht  LOL  LOL  LOL me dhiu fare
Alo o Pidh Nane

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#102 ne: 19-04-2012, 09:26:50
hahahahahahah paska te lezetshme ketu mer jahu  LOL  LOL
Bisede e Nje Fshatar Me U mek me Lot.mp4

nga laberia eshte o pall  LOL

p.s eshte e vjeter kjo  LOL

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#103 ne: 19-04-2012, 09:29:25
hahahahahhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaahhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhh  LOL  LOL  LOL
tallje bythe

O me robt t'komshies kom qesh me lot  LOL
hahahahahahahahahah hahaha

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer
NENSY
#104 ne: 19-04-2012, 14:00:14
hahahhaha per te gjithe cunat , qe skan pare.... LOL LOL
Andi Shkoza-po te kisha pare
hahhaah pare po te kisha pare.... LOL LOL

 • Postime: 525
erionmuca
#105 ne: 19-04-2012, 16:14:56
hahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh  LOL  LOL  LOL
tallje bythe

O me robt t'komshies kom qesh me lot  LOL
hahahahahahahahahah hahaha

Keto jan bo qe ne 93-shin shoku.

 • Postime: 137
 • Gjinia: Mashkull
misterioz
#106 ne: 20-04-2012, 19:59:30

 • Postime: 137
 • Gjinia: Mashkull
misterioz
#107 ne: 06-05-2012, 11:01:41
Hop hop ti Mamica
me çmend me ato cica
hop hop ti  Mamica
Sa shum te du me cica
trala trala la

Klajdi Haruni - Mamica (Official Video, HD)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#108 ne: 07-05-2012, 13:38:25
hahahhaha per te gjithe cunat , qe skan pare.... LOL LOL
Andi Shkoza-po te kisha pare
hahhaah pare po te kisha pare.... LOL

ai mbrapa qeka i derr idioti LOL LOL....

kokrra hudhres qe tunet aty sipas ritmeve hahahaha

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer
NENSY
#109 ne: 07-05-2012, 14:01:35
haah ajo video eshte gallat, ai cuni mbrapa si karagjoz, haha sa kam qesh kur e kam pa ket..

 • Postime: 12743
Mishel...............
#110 ne: 07-05-2012, 15:09:18
haah ajo video eshte gallat, ai cuni mbrapa si karagjoz, haha sa kam qesh kur e kam pa ket..

ai ma ka shpif me se shumti me thene te drejten
si duroj fare keta te rinjte kaq idiota me patente LOL

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#111 ne: 18-05-2012, 08:57:27

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 12743
Mishel...............
#113 ne: 18-05-2012, 09:22:02
Ezel, Zenel :D
Fenomeni Zenel (EZEL) - Cmendina Dublim


Shej kjo eshte per ty LOL LOL LOL.....

OOO sa kam qesh

telenovela me idiote ne bote LOL

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#114 ne: 11-03-2013, 17:51:36

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#115 ne: 19-03-2013, 05:07:35
Голи и Смешни - '' Палавият Банан '' .flv   Xheloz kundra bananes :P lol

Kjo eshte paturpesi, kjo eshte paturpesi.

Kjo te ngre antenen dhe te pret sinjalin.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#116 ne: 19-03-2013, 09:03:35
Kjo eshte paturpesi, kjo eshte paturpesi.

Kjo te ngre antenen dhe te pret sinjalin.

ca ftyrash te papame kur pane cpo bente dhe sa te dhime e te zhgenjyme kur moren vesh te verteten

pupupu si jane meshkujt....vdesin i cike ...per banane LOL

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#117 ne: 16-07-2013, 05:27:25

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#118 ne: 16-07-2013, 05:31:46

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#119 ne: 16-07-2013, 06:04:49

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#121 ne: 08-12-2013, 11:20:13

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#122 ne: 11-04-2019, 07:54:47

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#123 ne: 27-08-2019, 22:52:46
 

Enxhi Nasufi (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 29-05-2020, 14:28:57
nga M A X
Kristina Neranxi (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 30-04-2020, 14:12:36
nga M A X
Marjela Bozo (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 30-04-2020, 14:11:28
nga M A X
Dafina Berjani (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-05-2020, 01:16:35
nga M A X
Altea Noka (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 18-05-2020, 19:28:08
nga M A X