×
Hyrja
Profili

Zenka te arsyeshme

Zenka te arsyeshme

· 1 · 1263

  • Postime: 8

ne: 17-09-2011, 22:32:57
nji dit` papritmas ne nji stacion autobusi zihen dy gra, dhe njerzit qe prisnin aty u habiten fare,njera grua filloj ta gjykoj tjetren sepse ishte ish gruaja e burrit te saj duke i then eh moj e poshter, po si moj se ke msue te shkretin kurr as te bej kuzhin,as te laj rroba, as te fshij shtepin keto jan gjana elementare qe duhet ti din cdo i martuar, por prap te uroj suksese sepse je ndar nga ai se paku ;)
« Editimi i fundit: 18-09-2011, 14:04:04 nga M A X »

Temat e fundit