Zerion Meme - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Zerion Meme

Zerion Meme

· 14 · 1648

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 09-04-2019, 09:11:20
LOL
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-04-2019, 09:35:36
 

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-04-2019, 09:59:25
 Kjo Meme mbaron keshtu :D


 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-04-2019, 10:16:05
LOL

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 09-04-2019, 10:48:35
 😂😂😂
Cool zoterija 😁

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5 ne: 09-04-2019, 11:33:36
Hahahaha finale fantastike lol

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 09-04-2019, 11:36:39
LOL

  [ Invalid Attachment ]  

Kshu po ndjehem dhe un:D

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 09-04-2019, 13:26:51
 [ Invalid Attachment ]  
E do nje like ketu

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 09-04-2019, 13:58:50
Vjen se shpejti

 • Postime: 336
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 09-04-2019, 21:31:01Tamam mu po me pershtatet....heheh e

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 10-04-2019, 08:31:11
 


:D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11 ne: 10-04-2019, 08:37:57
Hahahahahhaha opo fiks ....

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 12-04-2019, 18:26:11
 [ Invalid Attachment ]  

:D
LOL LOL LOL ohoho:

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 12-04-2019, 20:47:52
😂😂

Temat e fundit