I Dashur Ditar..

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Flete nga Ditari im. Vend per secilin qe deshiron te mbaje nje ditar virtual.

Pergjigje nga: Mishel Forever, Grens

Per Ty...

Mishel...............
18-07-2013, 20:28:22
po mo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

flutur
16-02-2013, 15:40:03

KUKULLAT NUK KANE ATDHE

A DO JU PELQENTE TE LEXONIM TE NJEJTIN LIBER DHE TA DISKUTONIM ?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
11-03-2011, 12:15:48

Adem Jashari: In memoriam, kujtime personale

Kohe me pare Ademin e kam njohur personalisht (ka jetuar ne Tirane per ca kohe) njeri i thjeshte, i urte e fjalepake. Kur kam pare ne 2 te mengjesit ne UK-BBC1 emrin e tij te shkruar me shkronja serbe me ka ardhur mjaft keq. Ne mundesite e mija te vogla per te lexuar shkronjat cirilike mbiemri m...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: donika1976, EP

Ende të ndjej afër!

donika1976
16-12-2010, 19:39:53
mosni me me kto poezi jan shum te prekshme
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
M.SHKODRANI
23-03-2010, 02:25:12

Aforizma sipas temave

Drejtesia:♦Edhe nëse është e hidhur thoni të drejtën. Hadith♦ Nëse një njeri u thotë juve ‘ nuk ka njeri të drejtë’ dijeni se ai është një mashtrues. George Berkeley♦ Ky është profesioni që kam zgjedhur unë në këtë botë, fjala le të jenë si dru vetëm të jenë tek e drejtë. Mehmet...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Tedua11, rajanaa

Kur jeta sjell ndarje!

*
Tedua11
20-10-2009, 05:48:28
so sad
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: liridon misini, dreza, yllipolar

Me ndodhi ne enderr!

*
liridon misini
08-10-2009, 18:30:43
te lumt se ke bere nje tem tebukur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: drenna, Lizi, guest11984

I dashur ditar.....

*
drenna
09-04-2008, 23:43:00
  
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Altruisti
03-08-2007, 21:18:27

Zbavitje me shokun ditar

I dashur shoku im, ditar!Sot erdhi Genci, Blendi, Gezimi, dhe Agimi (GRUPI NEGOCIATOR:D) dhe me thanë se bisedimet (NEGOCIATAT
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Altruisti
18-07-2007, 04:12:13

Enigma, labirinthe, ndjenja, kujtime nga Egjypti!

Nga: Mirsim MaliqiÇ’koincidencë, kaq herët, kur akoma bilbilat (???) që thërrasin për shpëtim s’kanë filluar të këndojnë me zërat e tyre të mallëngjyeshëm,... (që, bukurija e asaj që ata këndojnë, shtohet edhe më shumë kur ndëgjojmë fjalët e udhëzimit që ata i thonë, që u adreso...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Zeri Im
12-06-2007, 23:59:10

NGA DITARI I NJE MIKU!

NGA DITARI I NJE MIKU!“Vendi, perendimi i Kosovës …Koha mesnatë,terr si korbi…Në shoqëri me ushtarë,janë dy gra,plaka dhe një grua e re me te bire 12 -11 vjeç. Mbreme natën e përcjelliën shumë drita te minahedhësve dhe acar i të ftohtit …isha afër tyre dhe dëgjojë shpresat…lutjet..frikën…jemi të...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, Lisa, karadaku16

Nostalgjija....!!!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: BraveHHeart, Vështrusja

Ditar nga një Anonim

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ladyx
12-07-2006, 15:22:35

AI dhe virtualiteti i vone!

Nuk kishte shume kohe qe edhe une si shume te tjere vendosa te bleja kutine magjike, e cila besoja qe do te me largon per disa minuta  nga brengat  e jetes.Jo qe kisha jeten monotone por nje perditshmeri  qe me ngulfaste ne gryke qe nga mengjesi.Kisha marre bindjen qe po te i mbyllja syte, do te...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

albnobody
29-06-2006, 17:11:41

Mos te lutem

Mos te lutem mos ma prish shijen e jetes qe ma solle mos ma venit lulen qe mbolla per ty shpirtin tim t`vetmuar ma rrembeve mos ma shkaterro do vrasesh vetvehten te betohem ndoshta...ndoshta edhe mua
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

albnobody
29-06-2006, 17:06:14

I uritur

I uritur për qumsht vrapova pas teje me gjasove ne memem time tu hodha ne gjoks ta shuaj urine n`gjoksin tënd por qumsht s`gjeta fare... me keq ti me thithe edhe atë qe kisha mbeta femi i pangopur gjuetar gjoksesh i perhershem n`kerkim te qumshtit jetesor
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

hendrix
08-08-2005, 19:40:18

MENDIME

Njeriu,per c'vend eshte krijuar?Ky tekst perpiqet te gjeje pergjigjen ne pyetjen e lashte:A jane njerezit te krijuar per parajse apo ferre? A eshte Krijuesi i yne i knaqur me ne apo jo dhe, kane dhene shumica e njerezve provimin ne shkollen e Jetes?Disa njerez besojne se historia e fares njerezo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Zeri Im
15-07-2005, 06:57:11

Rrefim

(Eshte ky nje rrefim i mikut)Udhëtimi më I gjatë I jetës sime…Kercen kamioni. çdo gurë edhe më të voglin e ndjejë në plagët e mia të cilat nuk I di as në çfarë gjendje janë e as sa janë.Shikojë nga jashtë drunjtë para së cilave kalojmë dhe mundohem të marrë frymë thellë dhe të ngopem me ajër të ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BESIM
25-02-2005, 01:16:26

Poema

Na thoni ndonje poemë tënden..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe