Imazhe - 3

×
Hyrja
Profili

Fotografi dhe Videoklipe te ndryshme

Berni
ne: 14-09-2011, 13:04:29

Komentatori i "çmendur" (video)

Imazhe

Një ngjarje e rallë dhe mjaft emocionuese ka ndodhur mbreme, në njërin prej televizioneve italiane. Në fakt protagonistë ishte komentatori i ndeshjes së Ligës së Kampionëve, ndërmjet Barcelonës dhe Milanit. !
Berni
ne: 14-08-2011, 16:18:07

VIDEO: Si u kënaq Eliza Dushku në Korçë

Imazhe

Aktorja hollivudiane ka qene ne e ftuar ne festen e “Birra Korçës”. Për nder të aktores së madhe, kryetari i Bashkisë së Korçës, Niko Peleshi, e ka nderuar atë me titullin “Qytetare Nderi”. AKTORIA DUSHKU NE KORCE Teksa është ngjitur në skenën e kësaj feste, Dushku nuk ka ngurruar të kërcejë vall

M A X
ne: 10-08-2011, 12:38:32

Liqeni i kuq

Imazhe

Temperaturat mjaft të larta që kanë përfshirë Teksasin (SHBA) ka shkaktuar një fenomen shumë të rrallë.Një rezervat peshqish është tharë pothuajse fare duke provokuar jo vetëm ngordhjen e peshqve, por edhe shfaqjen e një bakteri që jeton në ujëra të varfra me oksigjen.Rezultati është që uji ka m...


M A X
ne: 28-07-2011, 11:17:19

Shtëpia e Bardhë ndryshe

Imazhe

Në Shtëpinë e Bardhë jo gjithçka është e lidhur me problemet politike.Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, gjen kohë për të parë finalen e botërorit të femrave për futboll, të presë Dalai Lamën apo të fotografohet me gjigandët e San Franciskos, kampionët e bejzbollit në ...

M A X
ne: 26-07-2011, 15:27:59

Fëmija 1 vjec ka 34 gishta

Imazhe

   Një fëmijë 1 vjec në Indi ka tridhjetë e katër gishta këmbësh dhe duarsh në ndryshim nga një fëmijë normal që ka njëzet të tillë. Ai ka kaluar rekordin, dhe mban vendin e parë në librin e Ginesit. Akshat Saxena ka nga shtatë gishta në secilën dorë dhe nga dhjetë gishta në secilën këmbë. Ai ka...

Pergjigje nga: titi labi, erlehta, adushe

Qeni që luan bilardo Video


Pergjigje nga: the king, titi labi, +ERELA+

Gruaja Vampir


M A X
ne: 21-07-2011, 23:15:29

HAMAD - Emri qe lexohet dhe nga hapësira

Imazhe

Iluzonet e madhëstisë arrijnë deri në ekstrem. Sheiku supermiliarder i Emirateve të Bashkuar ka arritur të shkruajë emrin e tij në ishullin Al Futaysi. Hamad është emri i tij dhe madje mund të arrihet të shikohet edhe nga hapësira, dhe kjo nuk është bërë falas, ka kushtuar 22 milonë dollarë. Erm...

Berni
ne: 09-07-2011, 10:49:00

Kledi Kadiu & Anbeta Toromani kercejne napolonin live ne "Canale 5"

Imazhe

Kledi Kadiu dhe Anbeta Toromani kanë kërcyer së bashku “Vallen e napolonit” në emisionin e pasdites ''Pomeriggio Cinque''në kanalin italian “Canale 5” që drejtohet nga Barbara D’Urso. Kledi Kadiu & Anbeta Toromani kercejne napolonin ne ''Pomeriggio Cinque''

Berni
ne: 05-07-2011, 12:26:47

Uji i Ftohte Tepelene

Imazhe

UJI I FTOHTE TEPELENE UJI I FTOHTE TEPELENE

Berni
ne: 05-07-2011, 12:23:18

Pisha 400 Vjecare ne Divjake

Imazhe

PISHA 400 VJECARE NE LUSHNJE PISHA 400 VJECARE NE LUSHNJE

Berni
ne: 05-07-2011, 12:20:23

Parku i Viroit

Imazhe

PARKU I VIROIT PARKU I VIROIT SPECIALE

Berni
ne: 05-07-2011, 12:16:10

GRYKA E KELCYRES

Imazhe

Turizëm malor, vende plot histori, të gjitha këto i gjen në një nga zonat më të frekuentuara në periferi të Përmetit. GRYKA E KELCYRES

Berni
ne: 05-07-2011, 12:11:19

Plazhi i Gjeneralit Perla e Kavajes

Imazhe

PLAZHI I GJENERALIT PERLA E KAVAJES PLAZHI I GJENERALIT PERLA E KAVAJES

Berni
ne: 04-07-2011, 19:11:24

Edhe majmunët bëjnë foto

Imazhe

Këto imazhe të habitshme janë fiksuar nga disa majmunë të rrezikshëm në Indonezi. Kafsha kureshtare ka rrëmbyer aparatin fotografik dhe ka shëtitur rreth e qark duke i bërë foto vetes.

Berni
ne: 29-06-2011, 09:07:54

Të eksplorosh nudo në emër të artit (FOTO)

Imazhe

Ajo është e turpshme si natyrë, por puna e saj po fiton gjithmonë e më shumë vlerësim në mbarë botën. Miru Kim, një ish studente mjekësie në Nju Jork, shkon në vend të çuditshme si fabrika, tunele, ura dhe fotografon strukturat duke pasur në sfond veten e saj, e zhveshur.

M A X
ne: 28-06-2011, 15:15:51

Shoqëria e vecantë e një kanadezi me një ari polar

Imazhe

   Shumica e njerëzve zgjedhin një kafshë shtëpiake si mace, qen, breshkë etj, si një shok të tyre që t’i shoqërojë gjatë jetës. Ndërsa Mark Dumas, një burrë nga Kanadaja, ka preferuar një ari polar. Ai e ka marrë kafshën që kur ishte një këlysh i vogël nga një kopësht zoologjik i zonës ku jeton...

M A X
ne: 26-06-2011, 00:29:22

Biçikletat publike ne Tiranë

Imazhe

Modeli skandinav i dyrrotakëve pa pagesë në Tiranë Biçikletat publike


M A X
ne: 18-06-2011, 15:56:01

Foto Animacione

Imazhe

Animacione te ndryshme...
Oqeani
ne: 23-05-2011, 13:06:44

Talenti i futbollit 9 vjeçar nga Prizreni

Imazhe

Shiqojeni pasardhesin e Messis :)...........Interesimin për talentin shqiptar nga Prizreni e konfirmon trajneri, njëkohësisht edhe menaxheri i Yllit, Sead Gorani. Ekskluzivisht për portalin...


Berni
ne: 07-05-2011, 00:46:17

E pabesueshme, toka “zhduket” brenda pak sekondave! (Video)

Imazhe

Pamje të pabesueshme vijnë përmes një video të hedhur në rrjet, që tregon sesi toka përbri një hekurudhe mund të “zhduket” brenda pak sekondave. pabesueshme toka zhduket brenda pak sekondave Shpjegimi i parë që jepet është ai i një erozioni paksa të çuditshëm, megjithatë gjithçka që vërehet në imazhet e mëp

M A X
ne: 05-05-2011, 23:55:08

E vetmja rruge

Imazhe

Me pelqeu si e kane bere kete reklamen. Nuk ke c'i thua, jane gjeniale :d E vetmja rruge, e lene pas dore!Pergjigje nga: darknet02, +ERELA+, sherifshabaj

Kenge per +18M A X
ne: 15-03-2011, 13:27:48

Këshilla për fotografët fillestarë

Imazhe

Dëshironi të futeni në botën e fotografisë, por nuk jeni të sigurt si të filloni? Përmbajuni disa këshillave të thjeshta dhe shpejt do të përparoni.1. Mos i blini menjëherë pajisjet më të shtrenjtaËshtë e mundur që të bëhen edhe fotografitë e mira me pajisje të lira, e derisa e praktikoni do të ...


Berni
ne: 04-03-2011, 02:08:24

Top modelja Heidi Klum heq mbathjet në publik

Imazhe

Ajo është një nga top- modelet më të mira në botë. Serioze dhe një nënë e mirë. Por kësaj here Heidi Klum i ka befasuar të gjithë. Në mbrëmjen pas ceremonisë së dhënies së çmimeve OSCAR, ajo ka dhuruar mbathjet e saj për prezantuesin e njohur Jay Leno. Ky i fundit mbledh suvenirë nga VIP-at në n...

www.korcajone.net
ne: 23-02-2011, 12:56:20

Fiat 500...Mund te jet makina juaj ne te ardhmen?

Imazhe

C'mendim kini per "Fiat 500"?Sic e dini kjo mini makin ka nje istori shum te gjat dhe eshte mjaft e pelqyr ne gjith boten,sidomos nga shoferet femra.Nuk e di ne Shqiperi a eshte shum e pelqyr por ju thjesht mund te jepni mendimin tuaj.

*
nue
ne: 23-02-2011, 11:58:32

DiasporaTV

Imazhe

Bashkatdhetaret qe jetojne ne USA, dhe ne vendet tjera te Europes do te mund ta shikojne programin e TVR-se nepermjet platformes digitale “DiasporaTV”.Si punon platforma DiasporaTV?Nuk ka nevojë për antenë satelitore, as CableTV kompani lokale në vendin ku banoni e as për kompjuter. Ju porositni...

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti

Greece? Think Again - Albania