Imazhe - 4

×
Hyrja
Profili

Fotografi dhe Videoklipe te ndryshme


Pergjigje nga: Velekinca Gjilan, shkambi, S.Gjinolli

Foto nga Gjilani


Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, shejtania, dreamm

Albanian's Got Talent

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ Citim nga: Shejtania ne 18-12-2010, 13:0...
Edona Vatoci-Albanian's Got Talent 1/2 Finale(Kenga)
Uaaaaa...... ca kopjimi skandaloz! :O ropkot: Greyson Chance Singing Paparazzi


Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, Trendafili i kuq, Oqeani

Votimi është kënaqësi dhe mund të shkaktojë orgazëm... në Spanjë

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ Citim nga: Oqeani ne 23-11-2010, 10:52:4...
Nje rreklame per zgjedhje e bere ne Spanje :D !
Fakti qe ata te tjeret mbeten te habitur, tregon qe goca eshte shume e

Pergjigje nga: Trendafili i kuq

Foto iluzione optike!
Pergjigje nga: olti, Oqeani

Njeriu njesh me luanet!


M A X
ne: 02-11-2010, 10:14:44

Foto nga Shqiperia [Nga Lonely Planet]

Imazhe

Sic mund ta keni lexuar Shqiperia renditet #1 nder 10 destinacionet turistike boterore qe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, bleranda.d

Tronditëse, një i ri vetëvaret duke transmetuar live pamjet në internet

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ E paskan hequr videon... fatmiresisht!


Berni
ne: 06-10-2010, 02:19:44

Zbulohet një UFO, dalin pamjet filmike - VIDEO

Imazhe

Media amerikane po i bën shumë jehojnë disapamjeve filmike që shihni në këtë video dhe që shtojnë dyshimet për praninë enjë objekti fluturues të paidentifikuar (UFO). !Berni
ne: 05-10-2010, 02:15:01

Foto e bere para 100 vjetësh nuk është bërë me fotoshop

Imazhe

Nukështë ndonjë truk, nuk ka asnjë mashtrim në këtë foto që vjen nga shekulli i kaluar. Edhe pse, mund të duket sikur ka kaluar në Photoshop, fotoja vjen nga Rusia dhe ka përdorur vetëm një efekt të njohur. Bëhet fjalë për sistemin Harris Shutter Effect , i cili përfshin një ndriçim dhe mbi të...


Oqeani
ne: 30-09-2010, 14:49:44

Vajza me talent per futboll :)

Imazhe

!


Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, Syrgjyn, Trendafili i kuq

The Friendly Internet

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ This sucks! It's sucky!

Pergjigje nga: Trendafili i kuq

Carpe diem!Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, erlehta, BeRni

Plazhi i Llamanit, foto e ditës në “New York Times”

*
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ U shtofshin Llamanet e Llamanistet (apo ...


Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Oqeani, Gjumashi

Foto gallate!


Berni
ne: 16-08-2010, 01:10:46

Udhetim ne Rrugen e Kombit

Imazhe

Rruga Durrës-Kukës-Morinë, e njohur tashmë si Rruga e Kombit, është shndërruar muajt e fundit në një nga arteriet më të dashura dhe më të sigurta për shqiptarët si në Shqipëri edhe në Kosovë. Që nga hapja, më shumë se një vit më parë, mendohet se këtë rrugë e kanë përshkuar rreth 2 milion udhëtarë. [url=http://www.youtube.com/watch?v=2wpFePXzT3w&feature=player_embedde

Pergjigje nga: erlehta, Trendafili i kuq, Gjumashi

South Park dhe Facebook


Berni
ne: 04-08-2010, 00:46:01

VIDEOLAJM – Peshkaqeni “pushon” me plazhistët

Imazhe

Në SHBA, më saktësisht në plazhet e Nju Xhersit, një peshkaqen po noton poshtë tyre. Në mesin e pushuesve është përhapur panik dhe frikë, pasi ai ka arritur deri në brigjet e këtij plazhi. Shark swims onto New Jersey beach


Pergjigje nga: Vagabond, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, olti

Ana sexy e kampionatit boteror te futbollitPergjigje nga: girl89, adushe, BeRni

Dasma Shqiptare...i ka dhe keto


Berni
ne: 03-07-2010, 02:18:52

Dhermi beach

Imazhe

Disa foto te bukura nga Plazhi i Dhermiut.

Pergjigje nga: lidabica, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, shejtania

Ciljeta Xhilaga Birra Tirana Commercial

*

Pergjigje nga: olti

Kartolina
Pergjigje nga: shejtania, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

Video Mesazh!!!!


Pergjigje nga: sandrina, denisaa, fanoli

Foto nga Vlora !

*


Pergjigje nga: Trendafili i kuq

Vankuver 2010 foto!


Pergjigje nga: vullkani, webmasterspeak

Duhet patjeter ta shikoni*
webmasterspeak
ne: 10-01-2010, 11:46:03

Qesh pa fund shqipetare

Imazhe

-spam- Shenim nga MAX: Beni kujdes me kete anetar sepse vendos reklama kudo. Stafi eshte i lutur t'i fshije cdo postim qe nuk i perputhet teme, apo kur shihet se ky shkruan vetem per reklame.

Pergjigje nga: dude, shejtania, ramaik

Fotografi te vjetra