Imazhe - 5

×
Hyrja
Profili

Fotografi dhe Videoklipe te ndryshme


Pergjigje nga: ramaik, Gjumashi, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

Sex Dhe Peme


Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, erlehta, olti

Shtepia e Hitlerit ne google Earth

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ Ca skandali!...Edhe ato dy ndertesat e...

Shej
ne: 10-12-2009, 14:05:58

Nje kenge per ...

Imazhe

.... Per te gjithe forumistat e pa censures :D Diana Krall, Elvis Costello & Willie Nelson - Crazy (Live)


Berni
ne: 28-06-2008, 16:44:46

Dokumentar - Fieri

Imazhe

Dokumentar per Fierin- pjesa 1 Dokumentar per Fierin- pjesa 2 Dokumentar per Fierin- pjesa 3

eurogina
ne: 30-03-2008, 04:11:45

Kucova

Imazhe

ja dhe qyteti i burrit tim KUCOVA kam qen këtu dhe esht bukur mka pëlqyer vend i vogël dhe nice'

Pergjigje nga: The World, dreamm, merdisi

Foto nga Tropoja


erlehta
ne: 18-10-2007, 21:53:01

MOVED: BUKURITE E DIBRES TE MADHE

Imazhe

This topic has been moved to Viset e tjera shqiptare  . http://www.zeriyt.com/index.php?topic=39351.0

Pergjigje nga: Belinaa, Xha Milo, lora

~ Bukuroshet qe ju pëlqejnë me shumë ~
Pergjigje nga: anonimus

KosovaBerni
ne: 01-06-2007, 15:03:17

Foto nga Durresi !

Imazhe


Pergjigje nga: BeRni, Capkenja

Foto nga Elbasani.
Kisss
ne: 10-04-2007, 15:24:26

Potpuri 2004. L & I Company. Kendon (Ilirida dhe Dardania)

Imazhe

Gezuar vitin e ri 2004. L & I Company. Prishtinë. http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=2021458336 Mahmut Ferati. A ka kush qe na bien n'fije ? http://www.youtubKisss
ne: 16-03-2007, 20:22:08

Shkupi këndon për ju. Gezuar vitin e ri 2000. Albanota.

Imazhe

Perkushtuar produksionit audio dhe video muzikor Albanotes e themeluar ne Kumanovë, me seli ne Zvicer. nga vete unë Dije, Dije.


Pergjigje nga: MiStRecE_BeRaTSe, I Pakapshem, GREATBOY

Top 10 Of Foto Personale


Pergjigje nga: Prishtinasja

PANORAMA

*

erlehta
ne: 03-10-2006, 13:28:10

Ekspozita fotografike e Alket Islamit!

Imazhe

Një aktivitet i rëndësishëm në këtë kuadër ishte dhe ekspozita fotografike e fotografit Alket Islami. Pamjet e peizazhit shqiptar të fotografuara nga lart, kryesisht ato të bregdetit shqiptar, me ujërat e kthjellëta të Adriatikut dhe Jonit, zgjojnë një interes të posaçëm për vizitorët. Ekspozita...

Pergjigje nga: luka5, diikush, EMIiR

Shqiponja e Pergjakur

*

Pergjigje nga: shorty, ^AngeL^, Kreksi

Avataret e miPergjigje nga: BeRni, Grykohor, Ena

Kartolina Virtuale Shqiptare!


Pergjigje nga: guest4475, Dirrtygirl, milanisti

Bytha 🍑 Prapanica

*