Imazhe - 2

×
Hyrja
Profili

Fotografi dhe Videoklipe te ndryshme


Pergjigje nga: Mishel Forever, Lisa, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

He, keni mall apo nuk e njihniV@GαβθηD
ne: 09-10-2013, 23:33:19

Video tre minuta qe preki çdo zemer njerezore

Imazhe

Marre nga: LajmeOffline

Pergjigje nga: Gerti1, elton.asllani, shejtania

Art/foto nudo!


Pergjigje nga: flutur, Mishel Forever, Pasion

Diçka e veçantë
Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Pasion, Mishel Forever

Foto Bebash, la la la... (^__*)


Pergjigje nga: flutur

Foto gothic!


Pergjigje nga: Trendafili i kuq, dreamm

Tropoja
Pergjigje nga: Mishel Forever, Gerti1, shejtania

Ndjenja e momentit me nji video


Pergjigje nga: Kontinenti, shejtania, Mishel Forever

Fotografi nga shtete te ndryshme


Pergjigje nga: shejtania

Shtete dhe qytete!Berni
ne: 20-06-2012, 20:57:15

Macja që lan enët (Video)

Imazhe

Maceve dhe qenve zakonisht nuk u pëlqen që të lagen me ujë, megjithatë ka kafshë të përkëdhelura që kënaqen me ujin. Madje një mace e tillë, jo vetëm që e pëlqen ujin, por di ta shfrytëzojë atë në mënyrë të dobishme. Dishwasher cat Në një xhirim të lansuar në internet, macja kryen punën e pronareGjumashi
ne: 27-05-2012, 01:42:41

Shqiperia ne vitin 1997.

Imazhe

Nje Dokumentare i plot, ne lidhje per ngjarjet e vitit 1997 ne Shqiperi. I realizuar nga Top Channel. Viti i realizimit. 2006. Shqiperia ne vitin 1997

Oqeani
ne: 23-05-2012, 22:29:41

Fëmija shpjegon problemet bankare

Imazhe

Kur 12 vjeçarja kanadeze qëndroi para më shumë se 600 bankarë, shumica e të grumbulluarve kanë qeshur, por kanë ndaluar kur ajo ua shpjegon të vërtetën për sistemin bankar.Victoria Grant i ka 12 vjet. Është nga Kanada, ndërsa ka mbajtur një fjalim të paharrueshëm para rreth 600 vetëve, gjatë Kon...

Pergjigje nga: dreamm, Mishel Forever, titi labi

5 plazhet më të bukura ne Shqiperi (Video)
Pergjigje nga: Parloté, erionmuca, Mishel Forever

Pas shiut!!!


Pergjigje nga: dreamm, Trendafili i kuq, +ERELA+

Gruaja e mbuluar me tatuazheBerni
ne: 13-03-2012, 19:30:35

Burrel DIGJET FLAMURI MAQEDONAS

Imazhe

Sot me 13 Mars ne qytetin e Burrelit eshte djegur flamuri i shtetit Maqedonas. Gjate nje marshimi proteste ne qender te qytetit Burrel qindra te rinj kane hedhur parulla kunder racizmit Maqedonas ndaj popullsise Shqiptare dhe me pas kane djegur flamurin Maqedonas. Burrel DIGJET FLAMURI MAQEDONAS ekskluzive MAT TELEVIZION,Pergjigje nga: whitesnake, olti

Reklama te lezetshme

M A X
ne: 01-01-2012, 09:50:33

Fotografia shqiptare në Paris

Imazhe

Është nostalgjia e një Shqipërie, pasqyrimin e së cilës rrekemi ta gjejmë në sytë e disa njerëzve që na shohin me ngulmim. Dëshmi e prekshme, objekt etnografik, vepër artistësh vështrim i një shoqërie mbi vetëveten. Prej dy muajsh Shtëpia Europiane e Fotografisë në Paris ka hapur këtë ekspozitë,...


VM.
ne: 20-11-2011, 11:38:40

Performancë madhështore e Warriors of Goja në India Talent Show

Imazhe

Nuk e di nëse mund ta quaj qmenduri këtë performancë të disaIndianeve.Super njerëz,mund te hanë xhama,mund ti thyejn tulla me kokë,mund të tërheqin një makinë me gojë,godasin njëri tjetrin me çekic e shumë e shumë çmendurira që mund ti shihni në videon e meposhtme.Vërtetë të lënë pa fjalë! India Talent Show - Warriors of GBerni
ne: 25-10-2011, 00:14:51

KUQ E ZI

Imazhe

Resha Arbana, Gjergji Jorgaqi, Genta Ismajli, Erion Korini, Tuna, Xhejsi Jorgaqi, Lorik Cana. KUQ E ZI

Berni
ne: 18-10-2011, 13:04:31

Kush kendon me bukur Elvana apo ky djali i vogel?

Imazhe

Shikoni sa e lezetshme eshte kjo video dhe sa mire kendon ky kalamani:D Elvana Gjata-Vetes Set by Dj Miri remixVM.
ne: 27-09-2011, 23:52:44

Fytyra qesharake ne US Open

Imazhe

Rafael Nadal,Anna Ivanovic,Maria Sharapova dhe tenistët e tjerë në US Open janë shumë të talentuar dhe duken për mrekulli.Por kur janë të fokusuar në loje,duket se humbin kontrollin e shprehjeve te fytyrës.E gjitha cka kemi pergatitur jane 10 foto të fytyrave qesharake gjate US Open .[img width=...