Central Park ne NYC me pamje magjike - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Central Park ne NYC me pamje magjike

Central Park ne NYC me pamje magjike

· 5 · 857

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 25-05-2020, 13:36:11
 

Fotograf italian Paolo Pettigiani ka kapur me aparatin e tij pamje te parkut te famshem te New York City, qe duke perdorur filtrin infra-te-kuq e ka transformuar ate ne nje vend magjik, apo si nje bote perrallore.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-05-2020, 13:37:25
  

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-08-2020, 22:52:57
Foto te tjera nga Paolo Pettigiani
 

 

 
« Editimi i fundit: 07-12-2020, 00:56:11 nga InfoZ »

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 07-09-2020, 15:34:45
Edhe nje per kontribut.:)

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 23-03-2021, 20:04:02
 

Temat e fundit