Dasma Shqiptare, shndërrohet në diskotekë. shiheni cka bën dhëndrri (Video) - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dasma Shqiptare, shndërrohet në diskotekë. shiheni cka bën dhëndrri (Video)

Dasma Shqiptare, shndërrohet në diskotekë. shiheni cka bën dhëndrri (Video)

· 6 · 622

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 17-05-2013, 23:18:08

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1 ne: 18-05-2013, 10:18:55
e ca ka ktu me qesh?

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 18-05-2013, 10:51:33
Se pashe dhendrrin,por ama ato vajzat e bukura i pashe :)


Atje me ndal syri :) :) gjithmone.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#3 ne: 18-05-2013, 10:54:45
ti si me qene piktor mor.vlla

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 18-05-2013, 10:58:19
Pse piktor mi  :)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#5 ne: 18-05-2013, 11:06:17
sepse ai shikon ato cka masa harron...detajet

Temat e fundit