Eliza Dushku tregon tatuazhin dhe flet për Shqipërinë - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Eliza Dushku tregon tatuazhin dhe flet për Shqipërinë

Eliza Dushku tregon tatuazhin dhe flet për Shqipërinë

· 3 · 775

  • Postime: 27109
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-10-2011, 23:56:41
Gjate nje programi televiziv në Shtetet e Bashkuara te Amerikes, Eliza Dushku ka treguar tatuazhin me shqiponjën dykrenare, ndersa ka shpjeguar prejardhjen dhe pozicionin gjeografik te vendit tone, ne prani te Justin Timberlake dhe aktorit, James Marsden.

Eliza Dushku tregon tatuazhin dhe flet për Shqipërinë

  • Postime: 3548
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-10-2011, 23:35:41
ja honksha zemren :)

  • Postime: 3548
  • Karma: +13/-3
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 29-10-2011, 01:20:04
na nderoi   jo si ajo k tjeter bleona qe tha jam amerikane nuk jam shqiptare harroi qe lepinte lepirese 30 lek :P

Temat e fundit