×
Hyrja
Profili

Filma te Vjeter Shqiptare

Filma te Vjeter Shqiptare

· 4 · 5323

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
Shej
ne: 29-01-2010, 14:56:12
Ketu mund te postojme video dhe kolonat zanore te filmave te vjeter shqiptare.

Beni Ecen Vet.wmv

Beni Ecen Vete.

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
Shej
#1 ne: 29-01-2010, 14:59:05
Ne shtepine tone

Filmi "Ne shtepine tone" - Marre nga VESHTRO.COM

muzika e filmit

Vace Zela - Ne Shtepine Tone

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
Shej
#2 ne: 29-01-2010, 15:03:02
Taulanti kerkon 1 moter

Taulanti Kerkon Nje Moter

  • Postime: 7065
  • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 02-06-2020, 19:46:22
Janë përla të Kinematografisë Shqiptare.
Nuk e di a do të mbetet ndonjëherë kaq thellë në mendje e zemer prodhimtarite e fundit. ( Nqse ka).
Asnjehere.
 

A është tradhti të shohësh filma porno?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 11-06-2020, 23:43:10
nga InfoZ
Filma shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Filmi Shqiptar

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:44:35
nga InfoZ
filma shqiptar te vjeter falas

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:13:02
nga InfoZ
Masha dhe Ariu - Filma vizatimore

Nisur nga M A XRubrika Forumi i Vogëlushëve

Postimi i fundit 30-04-2020, 14:57:37
nga M A X
Pepa Pigg - Filma Vizatimore per femije

Nisur nga M A XRubrika Forumi i Vogëlushëve

Postimi i fundit 03-05-2020, 07:53:28
nga erlehta