Filma te Vjeter Shqiptare - Filmi Shqiptar

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Filma te Vjeter Shqiptare

Filma te Vjeter Shqiptare

· 5 · 5782

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

ne: 29-01-2010, 14:56:12
Ketu mund te postojme video dhe kolonat zanore te filmave te vjeter shqiptare.

Beni Ecen Vet.wmv

Beni Ecen Vete.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 29-01-2010, 14:59:05
Ne shtepine tone

Filmi "Ne shtepine tone" - Marre nga VESHTRO.COM

muzika e filmit

Vace Zela - Ne Shtepine Tone

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 29-01-2010, 15:03:02
Taulanti kerkon 1 moter

Taulanti Kerkon Nje Moter

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 02-06-2020, 19:46:22
Janë përla të Kinematografisë Shqiptare.
Nuk e di a do të mbetet ndonjëherë kaq thellë në mendje e zemer prodhimtarite e fundit. ( Nqse ka).
Asnjehere.

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 14-03-2021, 21:37:36

Temat e fundit