Foto dhe video nga Korca - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Foto dhe video nga Korca

Foto dhe video nga Korca

· 2 · 3108

  • Postime: 2214
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer

ne: 16-05-2007, 18:28:17
Kete  videot jane shume te bukura,u kenaqa kur i pashe,por edhe u perlota  :-[  :D :P  :-[


 
Ja dhe pashketKur te kem kohe do vendos edhe disa foto.  :)

  • Postime: 4
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 03-08-2007, 00:20:13
Korqa dhe populli i Korqes! Kan lene bmbresa te medha ne jeten time.

Temat e fundit