×

Foto fenomenale te bera me dron

Foto fenomenale te bera me dron

· 11 · 309

 • Postime: 21520
InfoZ
ne: 25-05-2020, 13:49:56
 

Disa pamje fenomenale anembane globit te shkrepura nga droni.

 • Postime: 21520
InfoZ
#1 ne: 25-05-2020, 13:50:54
Shkrepur ne Oslob te Ishujve Filipine
 

 • Postime: 21520
InfoZ
#2 ne: 25-05-2020, 13:51:34
Para nisjes se maratones. Kine.
 

 • Postime: 21520
InfoZ
#3 ne: 25-05-2020, 13:52:09
Islande
 

 • Postime: 21520
InfoZ
#4 ne: 25-05-2020, 13:52:57
Peshq dhe peshkaqene. Bahamas.
 

 • Postime: 21520
InfoZ
#5 ne: 25-05-2020, 13:53:45
Areal me fusha basketbolli dhe futbolli. Kine.
 

 • Postime: 21520
InfoZ
#6 ne: 25-05-2020, 13:54:29
Hexhaz, Arabi Saudite.
 

 • Postime: 21520
InfoZ
#7 ne: 25-05-2020, 13:55:13
Rruge ne pyll. Rumani.
 

 • Postime: 21520
InfoZ
#8 ne: 25-05-2020, 13:55:59
Shperthimi i llaves. Vullkan ne Havai.
 

 • Postime: 21520
InfoZ
#9 ne: 25-05-2020, 13:57:23
Keshtu duket akulli nga lart. Republika Ceke.
 

 • Postime: 21520
InfoZ
#10 ne: 25-05-2020, 13:57:56
Ari polar. Poli Veriut.
 
 

Fjorela Lezo (info, foto, video)

Nisur nga Alti4Rubrika Influencer

Postimi i fundit 01-08-2020, 16:16:35
nga InfoZ
Vera ne Foto

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 29-05-2020, 15:02:12
nga M A X
foto historike shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:55:23
nga InfoZ
foto nga librazhdi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:33:52
nga InfoZ
eligerta gjuzi foto

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:30:26
nga InfoZ