Foto iluzione optike! - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Foto iluzione optike!

Foto iluzione optike!

· 32 · 8982

 • Postime: 2805
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 02-12-2006, 20:29:17

Të paraqesim foto iluzionesh, për të parë sa jemi të aftë për të përdorur aftësitë tona në zbulimin e fshehtësive të fotove. :)

Cfar fshihet ne kete foto ???Koka e njeriut

 • Postime: 2805
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 02-12-2006, 20:30:25
Kati i pare apo i dyte?

 • Postime: 2805
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 02-12-2006, 20:31:12
Nje grua e moshuar apo nje vajze e re ?????

 • Postime: 2805
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 02-12-2006, 20:36:22

Nje burre apo 3 femra ??

 • Postime: 2805
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 02-12-2006, 20:38:56
Nje vazo apo 2 fytyra ??

 • Postime: 2805
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 02-12-2006, 20:40:58
Nje fytyrë apo nje muzikant ?? • Postime: 2805
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 02-12-2006, 20:44:14
Një trëndafilë apo një çift ?


#7 ne: 04-12-2006, 12:14:41
interesante keto fotot,:D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 11-12-2006, 17:36:54
gjej delfinat ne kete foto

 • Postime: 2805
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 16-12-2006, 20:49:19
Shof një qift dhe mbrapa tyre fshihen delfinat  :)

 • Postime: 2805
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 16-12-2006, 21:00:03
Cka mund te shifeni ne kete foto ??

 • Postime: 484
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 20-12-2006, 17:20:54


Stare at this cube for awhile. The blue side of the cube will appear to be either on the inside or outside of the cube. It's either the closest side of the cube or the farthest away. It's tough for our minds to perceive this optical illusion both ways, so you'll see it switch back and forth the more you stare at it.

 • Postime: 484
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 20-12-2006, 17:21:38


 Is it a man's face, or the word Liar -- tell the truth!

 • Postime: 2805
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 22-12-2006, 00:28:38
Eshte nje fytyrë mashkulli dhe fjala "Liar" !!!  :)

 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 28-03-2010, 16:30:50
 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 28-03-2010, 16:33:26
 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#16 ne: 29-03-2010, 10:01:09 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 15-07-2010, 14:16:11

 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 15-07-2010, 14:17:10

 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 15-07-2010, 14:18:32

 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 15-07-2010, 14:20:38

 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 15-07-2010, 14:21:13

 • Postime: 410
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 27-09-2010, 21:44:21

 • Postime: 410
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 27-09-2010, 22:01:06

 • Postime: 18278
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 29-09-2010, 15:24:39


Temat e fundit