Foto nga Vlora ! - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Foto nga Vlora !

Foto nga Vlora !

· 7 · 12826

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-06-2007, 15:05:53

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-10-2007, 15:52:44
Pamje fantastike nga VloraVlora,VIDEO

« Editimi i fundit: 28-03-2008, 17:43:14 nga Berni »

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 22-10-2007, 14:28:01
Video Vlora Gusht 2007

« Editimi i fundit: 28-03-2008, 17:44:06 nga Berni »

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 22-12-2007, 18:34:58
Skela (Vlore)

#4 ne: 16-10-2008, 10:41:42
Skela (Vlore)
          tung te nga gjermonija me ka pelqyar foto grafija e jote dhe nese deshironi me mua munjoftu lojmrov mevjen mir me ni nga ti lajmrovvvvvvvvvvvvv

#5 ne: 01-11-2008, 12:13:43

 • Postime: 215
 • Karma: +5/-0

#6 ne: 25-02-2010, 21:07:36

Temat e fundit